М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
НяnKет
НяnKет
26.06.2022 10:51 •  Математика

(1000: 20+30): 16+(54: 2+73): 25-(32: 32-0)*1=по действиям

👇
Ответ:
Wow01
Wow01
26.06.2022
(1000:20+30):16+(54:2+73):25-(32:32-0)=(50+30):16+(27+73):25-(1-0)=80:16+100:25-1=5+4-1=8
4,4(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Emmaff
Emmaff
26.06.2022
У наших лісах росте понад 500 видів лікарських рослин, кожен з яких має широке застосування в формації і народній медицині. Трави, що мають у своєму складі цілющі речовини, часто відрізняються особливою чутливістю до наявності світла, грунті і навколишньому середовищу, що робить їх пошук дуже захоплюючим заняттям. Хвойні ліси давно вважаються джерелу здоров’я і найчистішого повітря. Хвойники багаті ялівцем, сосною, ялицею. Перший застосовується як бактерицидний і снодійного кошти, масло ялиці для лікувального масажу, а сік сосни надає зігріваючу дію і надзвичайно корисний при застуді. Кедрова олія підійде для лікування шкірного покриву від запалень і навіть опіків.
Листяні ліси володіють не меншим арсеналом, лікарські рослини яких використовується для зцілення від величезної кількості недуг. Прикладом може послужити гриб-чага, який зазвичай виростає на стовбурах беріз. Його використовують як протизапальний засіб при захворюваннях кишечника. До речі при останньому захворюванні дуже ефективна гірка настоянка з полину, яку часто можна зустріти на не великих пролісках. Листяні лісові масиви відрізняються підвищеною вологістю, що створює прекрасне середовище для росту валеріани, застосовуваної при хворобах серця і нервових розладах. З квітучих кошиків ромашки лікарської видобуваються ефірне масло, воно використовується для різних примочок, полоскань.. 3Крім того, на узліссях і галявинах шукають такі лікарські рослини лісу, як материнку і звіробій. Першу застосовують для лікування алергії, другий для того, щоб поліпшити роботу шлунка. На околицях лісу, у ярах або на берегах річок зустрічаються чагарники малини, іноді шипшини, які багаті вітаміном С і широко застосовуються при грипі та застуді. Тут же ростуть деревій, загоює рани, живокіст, коріння якого хороші при розтягненнях і ударах, аїр, зміцнюючий волосся і робить їх здоровими. Все більше і більше зростає попит на препарати, в основі яких речовини рослинного походження. Від них менше побічних ефектів, ніж від синтетичних. Вони не так токсичні і рідше викликають алергії.
4,4(80 оценок)
Ответ:

Спектрофобия - боязнь зеркал. 

Зеркальное отражение в первое время его появления на земле, обескураживало людей, вводя в состояние ступора, ведь там отражалось второе «я», что было необычным и странным. В далекие времена человек считал, что в зеркале живет кто-то, что это не его отражение, а какое-то другое существо, только внешне похожее на того, кто смотрит, некоторые верили, что в зеркале отражается душа человека.

Страх перед зеркалами – это ужасное, неприятное ощущение, которое сопровождает человека повсюду, где только присутствуют эти предметы. Больные чувствуют беспокойство, неуверенность, их знобит и подтряхивает при виде зеркал, но при этом они понимают, что их страх иррационален. Поскольку их страх часто основывается на суеверии, они опасаются, что разбитое зеркало принесет неудачу или что глядя в зеркало они войдут в контакт со сверхъестественным миром.

4,5(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Математика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ