Скорочення чисельності диких коал в південно-східній частині штату Квінсленд в Австралії викликає великі побоювання екологів. За останні 20 років тут зникло близько 80% ЦИХ сумчастих.
Нове дослідження пропонує нестандартний вихід з ситуації, що склалася.
Співробітники Університету Квінсленда сопоставіли дані в дорожнього руху в регіоні і смертності коал під колесами автомобілів. За даними вчених, години-пік у будні відзначаються в 7-8 годин ранку і 15-17 годин дня, у вихідні дні активність автомобілістів зміщується приблизно на плюс три години.
Це цікаво: Вчені знайшли безліч раніше невідомих джерел забруднення повітря Щорічно тільки на дорогах Квінсленда гине близько 300 коал. Наїзд на тварин відбувається в основному в другій половині дня і раннім вечором, коли гається і збільшення транспортного потоку, і сплеск активності коал.
Щоб знизити ймовірність зіткнення, дослідники пропонують перевести стрілки на годину назад. За думку фахівців, це до скоротити кількість наїздів на коал на 8% по буднях і 11% у вихідні.
Це цікаво: Вчені показали фото астероїда, Який пролетів повз Землю Вчені відзначають: зіткнення з тваринами відбуваються в основному в сутінках та в темноті. Таким чином можуть бути виправдані заходи, які до скоротити кількість автомобілів на дорогах в темну пору доби.
Я думаю, что им угрожает обезвоживание или вымирание флоры и фауны которые и так скудны в этих местах. Птицы которые живут только в степях, очень немногочисленны. До того как степи распахали, они были населены такими крупными видами птиц, как дрофа, журавль-красавка, серая куропатка. Массовая распашка степей также сопровождалась и прямым истреблением крупных копытных животных.Степям вполне может угрожать эрозия почвы, в результате степь может превратиться в безжизненную пустыню. Распашка степей измененила численность и видовой состав фауны степей.
умирают
Объяснение: