В первобытном обществе :
1) преобладала традиционная экономическая система, главным принципом которой был - обычай;
2) семья была традиционного типа : обязанности жестко рапределены между М и Ж, М - бесспорный глава семьи ;
3) главными занятиями людей были охота, земледелие, собирательство;
В первобытном обществе не было правового государства, определенных законов ( как сейчас Конституция), поэтому жизнь людей была как бы предоставлена сама себе, хотя в этом были и свои плюсы.
Конечно, государство будет существовать в будущем, как же без него.
ответ: 1-Б 2-В 3-Г 4-А
Объяснение:
1. Здавна в Україні була традиція одружуватись тільки зі згоди батьків. Тому й Традиції та звичаї.
2. Норми права — загальнообов'язкові, формально визначені певні правила поведінки, які встановлені або санкціоновані, а також охороняються державою.
3. Норми моралі — правила поведінки, які склавшись у суспільстві, виражають уявлення людей про добро й зло, справедливість й несправедливість, обов'язок, честь, гідність. Дія цих норм забезпечується внутрішнім переконанням, суспільною думкою, заходами суспільного впливуу. .
4.Норми об'єднань громадян — правила поведінки, самостійно встановлені громадськими організаціями, закріплені в їхніх статутах (положеннях тощо), діють у їхніх межах і ними ж охороняються від порушень за до певних заходів суспільного вплив
Відповідь:
В залежності від галузі права, до якої належить юридична відповідальність
Кримінальна відповідальність- настає за вчинення злочину, наприклад грабіж, розбій, убивство
Адміністративна відповідальність — настає за вчинення адміністративного проступку: порушення правил дорожнього руху (перейшов дорогу на червоне світло світлофору, перевищив швидкість), порушення правил торгівлі (продаж алкоголю особам віком до 21 року), порушення громадського порядку (перебування у громад-ському місці у нетверезому стані) .
Цивільна відповідальність — настає за порушення договірних зобов'язань. Тягне повне відшкодування завданої шкоди, як майнової, так і немайнової, а також сплату неустойки. Наприклад, випадково пошкодив чужу річ (порвав куртку, пошкодив чужий автомобіль, огорожу тощо – матеріальна відповідальність), або не виконав умови договору – наприклад, кредитного і невчасно повернув або зовсім не повернув кошти – прийдеться не лише гроші повернути, але й сплатити штраф, пеню, неустойку)
Дисциплінарна відповідальність — застосовується за порушення трудової, навчальної, службової, військової дисципліни. Основні заходи цього виду відповідальності — догана або звільнення. Приклад, систематичне запізнення на роботу, невиконання службових обовʼязків
Матеріальна відповідальність — настає за шкоду, заподіяну роботодавцю працівником. Наприклад, продавець не вслідкував за товаром і його хтось поцупив або товар зіпсовано чи знищено.
Фінансова відповідальність — платники податків притягуються до фінансової відповідальності за порушення податкового законодавства, що тягне застосування санкції у виді штрафу та/або пені. Підприємство мало оплатити державі податок, але не зробило цього .
Конституційна відповідальність — наприклад, імпічмент Президента, відставка Уряду.
Міжнародно-правова відповідальність — настає за невиконання рішень міжнародних судів і арбітражів; порушення державою договірних зобов'язань. Наприклад, порушення кордонів іншої держави (коли літак чи корабель випадково потрапляють на територію іншої держави), вчинення агресії, актів колоніалізму, геноциду однієї держави по відношенню до іншої держави.
Пояснення: