М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
garik67456
garik67456
18.07.2021 05:34 •  Право

4.нормы международного права имеют обязательную силу а для государств расположенных на одном континенте б для всех государств в для государств которые добровольно решили подчиняться их действию 5. источниками норм международного права являются а договор б закон в обычай г указ

👇
Ответ:
serpgo
serpgo
18.07.2021
4. В, кроме императивных норм и принципов МП
5. А,В
4,7(57 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ivankivolya00p014zd
ivankivolya00p014zd
18.07.2021
1) ст 70 ТКРФ,Срок испытания не может превышать трех месяцев, а для руководителей организаций и их заместителей, главных бухгалтеров и их заместителей, руководителей филиалов, представительств или иных обособленных структурных подразделений организаций - шести месяцев
 Слесарь - не руководитель, поэтому удлинить испытательный срок работодатель не имеет права, так как изначально он был установлен максимальным.

2) Квалификационный справочник должностей руководителей, специалистов и других служащих от 29 апреля 2008 года.четко определяет требования к квалификации Секретаря руководителя: Высшее профессиональное образование без предъявления требований к стажу работы или среднее профессиональное образование и стаж работы по специальности не менее 2 лет. 
Гражданка Пустовойтенко Л. Удовлетворяет имеющимся требованиям, следовательно, вводя дополнительные возрастные ограничения работодатель нарушает действующее законодательство в части ст 3 ТКРФ
4,5(22 оценок)
Ответ:
polyzaicka
polyzaicka
18.07.2021

Відповідь:

Якщо С. лише 9 років, то він малолітній. Його мати померла, батько відбуває покарання, а тому дитина залишилася без батьківськеого піклування.

Згідно вимог ст. 243  Сімейного кодексу України над дітьми-сиротами і дітьми, позбавленого батьківського піклування встановлюється опіка.

Згідно вимог ст. 244 Сімейного кодексу України опікуном  дитини може бути за її згодою повнолітня дієздатна особа. Так як старшому брату лише 17 років, то він не може бути призначений опікуном.

Згідно вимог цієї ж статті  Не можуть бути опікунами дитини особи, зазначені в ст. 212 Сімейного кодексу України, тобто, особи які:  1) обмежені у дієздатності;  2) визнані недієздатними;  3) позбавлені батьківських прав, якщо ці права не були поновлені;  4) були усиновлювачами (опікунами, піклувальниками, прийомними батьками, батьками-вихователями) іншої дитини, але усиновлення було скасовано або визнано недійсним (було припинено опіку, піклування чи діяльність прийомної сім'ї або дитячого будинку сімейного типу) з їхньої вини;  5) перебувають на обліку або на лікуванні у психоневрологічному чи наркологічному диспансері;  6) зловживають спиртними напоями або наркотичними засобами;  7) не мають постійного місця проживання та постійного заробітку (доходу);  8) страждають на хвороби, перелік яких затверджений центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я;  9) є іноземцями, які не перебувають у шлюбі, крім випадків, коли іноземець є родичем дитини;  10) були засуджені за кримінальні правопорушення проти життя і здоров'я, волі, честі та гідності, статевої свободи та статевої недоторканості особи, проти громадської безпеки, громадського порядку та моральності, у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, а також за злочини, передбачені статтями 148, 150, 150-1, 164, 166, 167, 169, 181, 187, 324, 442 Кримінального кодексу України, або мають непогашену чи не зняту в установленому законом порядку судимість за вчинення інших кримінальних правопорушень;  11) за станом здоров'я потребують постійного стороннього догляду;  12) є особами без громадянства;  13) перебувають у шлюбі з особою, яка відповідно до пунктів 3-6, 8 і 10 цієї статті не може бути усиновлювачем.

Вважаю, що якщо ніяких підстав, передбачених ст. 212 Сімейного кодексу України немає, то бабуся С. може бути призначена його опікуном і піклувальником 17-річного брата і дитину не потрібно буде відправляти до дитячого будинку.  

Пояснення:

4,7(76 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Право
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ