М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Как научиться хитрить и быть очень хитрим
Дам 5 звёзд

👇
Ответ:
nadiacolupaeva
nadiacolupaeva
06.10.2022

ответ:нада иметь хорошую смекалку

Объяснение:

4,5(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
irada2004irada
irada2004irada
06.10.2022

Объяснение:Людина – це досить складна істота, яка володіє різними якостями. Однією з найбільш складних і суперечливих якостей людини є страх. Ставлення до страху різне. У нашій культурі його прийнято вважати низькою якістю. Ті, хто не має страху, іменуються сміливцями, людьми, які подібні до героїв. Логіка, яка стосується сучасного поняття страху, зрозуміла. Проте чи дійсно люди розуміють це явище в повній мірі правильно? Я спробую відповісти на це питання у своєму творі.

Отже, проявів страху буває досить багато. Хтось боїться темряви, інші – висоти, є і більш раціональні страхи, як то страх стати жертвою маніяка або страх померти від смертельної хвороби.

Страхи бувають глибокими внутрішніми, які рідко піднімаються назовні, і досить поверхневими, які можна швидко відчути. Якщо людина постійно і необґрунтовано відчуває страх, інші можуть називати її боягузом. Боягузтво може стати дуже неприємним звинуваченням, особливо якщо боягузом називають чоловіка. Втім, звичайний страх далеко не завжди принизливий. Більш того, іноді відчувати страх корисно, адже він може зберегти людину від дурного і небезпечного вчинку.

Повна відсутність страху може мати вкрай негативні наслідки для людини. Прикладів тому є безліч, і ми можемо з легкістю відшукати їх. Наприклад, якщо мова йде про людей, які стрибали з високого мосту в воду. Їм вдалося подолати свій страх висоти, але ні до чого хорошого це не приводило. Після такого стрибка цілком можна невдало приземлитися, пошкодити життєво важливі органи і померти. І в той час як боязка людина відмовиться ось так стрибати, сміливець зробить це і загине. Хіба загибель внаслідок подолання страху можна назвати чимось хорошим? Аж ніяк ні, і саме тому страх іноді корисний.

Нехай це прозвучить дещо суперечливо, але не варто боятися відчувати страх. Далеко не все в нашому житті дійсно підвладне людині. Бажання справити на когось дешеве враження і здатися краще, ніж ти є, за рахунок демонстрації відсутності у тебе страху може призвести до вкрай негативних наслідків. Приклад тому я вже наводив в попередньому абзаці. Якщо мова йде про дійсно небезпечне діяння, слід відчувати страх, не варто відкидати це почуття, адже воно може застерегти або навіть врятувати від чогось вкрай неприємного або трагічного. Хочеться вірити, що коли-небудь відношення до страху в нашій культурі зміниться і стане більш об’єктивним.

4,7(58 оценок)
Ответ:
pilizaveta13
pilizaveta13
06.10.2022

1)Воздействие на собеседника

2)Провокационные вопросы- С точки зрения этики такая тактика ведения интервью нежелательна, так как такие вопросы могут высветить человека в невыгодном свете и спровоцировать не совсем достоверный ответ. Коварность данного в том, что вопросы, как правило, таят в себе некий скрытый подвох, о котором респондент может и не догадываться, подтекстовый уровень. Как правило, используются приемы некорректных с точки зрения логики вопросов (“Вы уже перестали пить коньяк по утрам?”), “ошибки многих вопросов”, когда задают сразу несколько вопросов под видом одного, и сложных конструкций, когда с трудом улавливается собственно смысл самого вопроса. Тактика используется, чтобы поставить человека в затруднительное положение, побудить его к саморазоблачению, подвести к противопоставлению между его идеальными представлениями и реальными поступками.

3)Воздействие на собеседника с целью полного раскрытия темы.

4,4(88 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Психология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ