М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Як звали перших двох дітей у сім’ї шевченко ?

👇
Ответ:
Ларкия
Ларкия
28.07.2022

Найстарші - Катерина та Марія.

4,7(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
angelina140817
angelina140817
28.07.2022

Тема «Кавказ»: зображення загарбницької політики російського самодержавства, реакційної ролі церкви й прогнилої дворянської моралі.

Ідея «Кавказ»: «Борітеся — поборете!» — заклик до об’єднання зусиль народів для боротьби проти спільного ворога — російського царату; співчуття поневоленим, схва­лення патріотичної, мужньої боротьби горців; утвердження безсмертя народу;

Композиція «Кавказ»: твір написаний у формі викривального ліричного монологу, сповненого ора­торських, агітаційно-закличних інтонацій надзвичайної пристрасної сили. Це цикл монологів, що має різних адресатів, і від адресатів залежить характер та ступінь поетової пристрасті.

Уся колосальна панорама російського життя з безліччю внутрішніх планів і переходів, зі складними образами в поемі вмістилася в 178 віршованих рядках.

Експозиція: романтичне зображення величі Кавказьких гір; давньогрецький міф про Прометея.

Зав’язка: розмірковування автора над стражданнями, приниженням народу від жорстоких утисків катів-гнобителів та засудження бездіяльності, пасивно­сті простого люду у зв’язку з цим.

Кульмінація: монолог-звернення колонізатора до горця.

Розв’язка: інтимний реквієм загиблому другові, «доброму», «незабутньому» Якову де Бальмену, який випив «з московської чаші московську отруту». Зна­чить, його вбивця — царизм, а не горці.

Так, дана тема є актуальною по сьогоднішній день

4,7(57 оценок)
Ответ:
Lolololololololol4
Lolololololololol4
28.07.2022

Тарас Шевченко мав багато ідей, які ефективно викладав на сторінках своїх творів. Як правило, всі вважають цього великого українського письменника, етнографа і громадського діяча виключно національно орієнтованим, але це не зовсім вірно, оскільки деякі його висловлювання дають зрозуміти, що він зовсім не відмовлявся і не намагався закликати своїх читачів любити виключно одне українське.

Хоча, звичайно, перш за все необхідно любити своє, рідне. Дуже важливо любити рідну мову і вживати її якомога частіше. Велика роль і внесок Тараса Шевченка у подальше використання української мови виправдовує себе і до сьогоднішнього дня – на щастя для всіх нас, українська мова все ще продовжує існувати. Наш народ за роки свого існування стикався з великою кількість проблем, загарбники хотіли повністю ліквідувати українську мову, відучити людей від її використання. Проте, цього так і не відбулося. Українська мова збереглася, сьогодні вона стає набагато більш популярною, ніж була раніше. Нам усім варто розвивати її і працювати над тим, щоб вона використовувався як можна частіше. Те ж стосується і української культури. Нешанобливо по відношенню до своєї батьківщини не знати про особливості її культури, не цікавитися нею, а приділяти навпроти свою увагу переважно культурам і звичаям інших країн.

Объяснение:

4,4(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ