М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Знайти гіперболу у 2-й частині вірша Шевченка "Іван Підкова"

👇
Ответ:
MainkraeTV
MainkraeTV
12.04.2020

 «Чорна хмара з-за Лиману небо, сонце криє», «Висипали запорожці — Лиман човни вкрили», «Кругом хвилі, як ті гори: Ні землі, ні неба».

4,5(42 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vladimir26ru
Vladimir26ru
12.04.2020

     У цьому завданні необхідно довести, що твір І. Липи «У невідому путь» є притчею.

     За жанром твір І. Липи «У невідому путь» є притчею. Це повчальна розповідь про життя черепахи, яка прагне дістатись сонця.  Метою цього твору, як і будь-якої притчі, є викладання моральних та духовних істин. Як ця тварина йде до сонце, так і наш народ прагне дістатись самомтійності.

     У будь-якій притчі має міститись дидактична ідея. У творі «У невідому путь» образ черепахи, який є алегоричним, навчає читачів  наполегливості та цілеспрямованості. Адже незважаючи на разноманітні труднощі, вона здолала гору.

     Притчі містять великий зміст та неабиякий задум. Вони досить легко сприймаються, написані доступною та урочистою мовою: «І полюбила черепаха сонце і місяць, і блакить небесну, і забажала до нестями пізнати їх». Черепаха – збірний образ, який уособолює весь український народ. І за до його тлумачення у притчі утверджуються певні думки: про незнищенність, прагнення до волі, соборності усієї української нації. У цій ідеї вбачається певна філософічність.

      Отже, твір «У невідому путь», безперечно, є притчею, адже містить такі її ознаки: дидактичний характер, філософічність, алегоричні образи, урочиста манера оповіді. І. Липа обирає цей жанр для того, щоб простими словами довести читачу головну ідею – необхідно вірити у власні сили, щоб досягти перемоги у боротьбі.

4,4(53 оценок)
Ответ:
Кираfox15
Кираfox15
12.04.2020

... Лис замолчал и долго смотрел на Маленького принца. Потом сказал: 
приручи меня! 
- Я бы рад, - ответил Маленький принц, - но у меня так мало времени. Мне еще надо найти друзей и узнать разные вещи. 
- Узнать можно только те вещи, которые приручишь, - сказал Лис. - У людей уже не хватает времени что-либо узнавать. Они покупают вещи готовыми в магазинах. Но ведь нет таких магазинов, где торговали бы друзьями, и потому люди больше не имеют друзей. Если хочешь, чтобы у тебя был друг, приручи меня! 
- А что для этого надо делать? - спросил Маленький принц. 
- Надо запастись терпеньем, - ответил Лис. - Сперва сядь вон там, поодаль, на траву - вот так. Я буду на тебя искоса поглядывать, а ты молчи. Слова только мешают понимать друг друга. Но с каждым днем садись немножко ближе... 
Назавтра Маленький принц вновь пришел на то же место. 
- Лучше приходи всегда в один и тот же час, - попросил Лис. - Вот, например, если ты будешь приходить в четыре часа, я уже с трех часов почувствую себя счастливым. И чем ближе к назначенному часу, тем счастливее. В четыре часа я уже начну волноваться и тревожиться. Я узнаю цену счастью! А если ты приходишь всякий раз в другое время, я не знаю, к какому часу готовить свое сердце... Нужно соблюдать обряды. ..надеюсь это, что нужно)..." Антуан де Сент-Экзюпери

4,6(94 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ