М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Визначте, з якого твору даний уривок. який найяскравіший художній засіб тут ужито? я хочу друга. хочу, щоб ктось до мене прийшов. спираюсь на лікті, погляд на річку, аж туди, де вона вибігае з-за погорба, напружено дивлюсь і бачу: човник. тихо прямує під вербами, поминае стрівці водяних лілей, безшумно виходить на плесо, ані хлюпне, ані бовтне веслом. сонце всипало річку блискітками і човник пливе, як місяць між зорями, і хтось підгрібає веслом, править до нашого берега.

👇
Ответ:

"Звук павутинки" 

 художній засіб - метафора

4,7(61 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Контрольна робота                     7 клас

(О’Генрі «Дари волхвів», Г.Веллс «Чарівна крамниця»,Р.Акутагава «Павутинка»)

І.Обери та запиши правильну відповідь.

1.Новела – це:

а)літературний твір, у якому гармонійно поєднано зображально-виражальні засоби, притаманні ліриці та епосу;

б)невеликий за обсягом прозовий твір, у якому йдеться про незвичайну пригоду з напруженим сюжетом, стрімким розвитком подій і несподіваним фіналом;

в)невеликий за обсягом ліро-епічний твір на історично-героїчну, легендарну, фантастичну та соціально-побутову тему з напруженим сюжетом і драматичною, часто несподіваною розв’язкою.

2.Інтрига – це:

а)складне й напружене сплетіння дій персонажів, які задля досягнення поставленої мети вдаються до хитрощів або приховування своїх намірів;

б)крайня, гранична ситуація, що виходить за межі звичайного, надзвичайна;

в)заплутана ситуація, історія розв’язування логічної задачі.

3.Для творів О’ Генрі характерні:

а)захоплива інтрига;                               б)чітко продумана композиція;                   в)несподіваний фінал.

4.Гуманізм новел О’ Генрі – це:

а)герої,що випромінюють любов;         б)складні філософські питання, які порушує письменник;

в)моральні питання, які хвилюють письменника.

5.У подружжя Джеймс  Діллінгем Юнг було дві речі, якими вони дуже пишалися:

а)золотий годинник Джима та волосся Делли;                 б)золотий ланцюжок Джима та золота діадема Делли;

в)черепахові гребінці прикрашені дрібними коштовними каменями Делли та коштовний записник з золотою застібкою Джима.

Объяснение:

4,7(13 оценок)
Ответ:
asflower
asflower
30.01.2023

ответ:Кінь Шептало був незвичайним конем,білим. Саме тому ,його не долюблювали в стаї,адже по їх теорії ,він був найулюбленішим конем хазяїна. Але це було через гарно виконану ,плідну роботу. Самий же герой на мою думку виявився ще й мудрішим за інших,адже коли в стаї відбувалася ,так звані бійки ,він тримався осторонь і йому найпершому спала на думку теорія про втечу.

Попри свою зраду хазяїну ,він залишався тим самим темним і непомітним конем,але варто було тільки,йому скупатися в річці ,як перед віддзеркаленням з'явилася зовсім не знайома йому постать,надзвичайно біла і чиста. Шептало ніколи не бачив себе таким .І надзвичайного зрадів цьому,але ,щось ,його все ж таки мучило. Це сум за домівкою.

І хоча це були найкращі моменти з його життя,свобода вибору,безкрайнє поле,пахощі квітів,він вирішив повернутися. Але як повертатися в такому вигляді? Що скажуть коні і головне ,що скаже хазяїн ?- звичайно хотілося показатися в новому вигляді,це б викликало більше поваги до його персони ,але так загине його яскрава особистість. Тому перед поверненням він вияалявся в багнюці ,почикавши поки висохне пісок ,щоб стати таким сірим як і раніше. Не важливо кого і ,що побачать головне ,що він знає про свою яскраву і надзвичайну особистість.

4,7(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ