М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Переделать концовку новеллы "Гер переможений" очень !!​

👇
Ответ:
wEnD11
wEnD11
24.05.2021

Відповідь:... Я вже виросла,на дворі була глибока осінь яка здавалася холодною та не привітною. Якось я підійшла до вікна та побачила маленьку квіточку ,що самотньо росла на грядці. Я одягнулася та підійшла до неї,і раптом я побачила хрест біля неї,то була нагідка..

І спамяталося мені,як давно коли була ще дитиною,Фідріх саджав нас на коліна та співав свої німецькі пісні які здавалися нам дурними та незрозумілими. Спамятала,як кидали ми в нього грудки та топтали його грядки,а він ніколи не проганяв та не кричав на нас,Фідріх любив робити прикраси з цегли у вигляді сонця та квітів.

По щоках потекли сльози,я не могла повірити ,що була такою жорстокою до полоненого..

На наступний день я пішла за місто де поховали бідолашного Фідріха та поклала туди квіти.

– Пробачте нас будь ласка–сльози так і капали з моїх очей падаючи на пелюстки нагідок...

Я зрозуміла що не можна бути такими поганими, адже всі ми однакові незважаючи на те, що з інших країн. Не можна бути жорстокими до інших людей.

Пояснення:

4,4(53 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
comet55
comet55
24.05.2021
Жанр — історична повість Тарас Бульба говорить про шаблю.Нема кращої науки для молодого козака, як Запорозька СічЗа зраду.Нічого святішого й нема від товариства! Батько любить свою дитину, мати любить свою дитину, діти люблять батька й матір, та це не те: і звір любить свою дитину. Але поріднитися душею, а не по крові, може тільки людина. Бували й по інших землях товариства, а такого, як на нашій землі, не було ніде. Не одному з вас траплялося довго пропадати на чужині; бачиш — і там люди! У Київській бурсі.На кулаки.Козацький полковник Про люльку.Дубно. Про Остапа.
4,4(79 оценок)
Ответ:
ighy6
ighy6
24.05.2021

.

Объяснение:

Сон- написаний від першої особи у формі розповіді. Це дало авторові змогу виразити власне ставлення до зображуваних подій. Художній прийом сну, обраний Шевченком, допомагає і розкриттю ідейно-тематичного змісту поеми, і жанровим особливостям, бо життя, змальоване у творі, дійсно нагадує сон, оскільки суперечите усім реаліям.

Образ оповідача в поемі наближений до автора і є виразником його думок, його ставлення до подій, відтворених у поемі. Оповідач ніби пролітає у сні над безмежними просторами України і Росії, де гає знущання поміщиків, чиновників, царя. Ці картини начебто витвір сонної уяви . Як самостійний персонаж оповідач бере безпосередню участь у всіх подіях, про які розповідає.

4,5(66 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ