.
Объяснение:
Сон- написаний від першої особи у формі розповіді. Це дало авторові змогу виразити власне ставлення до зображуваних подій. Художній прийом сну, обраний Шевченком, допомагає і розкриттю ідейно-тематичного змісту поеми, і жанровим особливостям, бо життя, змальоване у творі, дійсно нагадує сон, оскільки суперечите усім реаліям.
Образ оповідача в поемі наближений до автора і є виразником його думок, його ставлення до подій, відтворених у поемі. Оповідач ніби пролітає у сні над безмежними просторами України і Росії, де гає знущання поміщиків, чиновників, царя. Ці картини начебто витвір сонної уяви . Як самостійний персонаж оповідач бере безпосередню участь у всіх подіях, про які розповідає.
Відповідь:... Я вже виросла,на дворі була глибока осінь яка здавалася холодною та не привітною. Якось я підійшла до вікна та побачила маленьку квіточку ,що самотньо росла на грядці. Я одягнулася та підійшла до неї,і раптом я побачила хрест біля неї,то була нагідка..
І спамяталося мені,як давно коли була ще дитиною,Фідріх саджав нас на коліна та співав свої німецькі пісні які здавалися нам дурними та незрозумілими. Спамятала,як кидали ми в нього грудки та топтали його грядки,а він ніколи не проганяв та не кричав на нас,Фідріх любив робити прикраси з цегли у вигляді сонця та квітів.
По щоках потекли сльози,я не могла повірити ,що була такою жорстокою до полоненого..
На наступний день я пішла за місто де поховали бідолашного Фідріха та поклала туди квіти.
– Пробачте нас будь ласка–сльози так і капали з моїх очей падаючи на пелюстки нагідок...
Я зрозуміла що не можна бути такими поганими, адже всі ми однакові незважаючи на те, що з інших країн. Не можна бути жорстокими до інших людей.
Пояснення: