М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Контрольна робота В.Симоненко "Ти знаєш, що ти - людина?" (Тест) В житті, на думку В. Симоненка, кожна людина не може вибирати: *

1) друга
2)дружину
3) матір
4) кохання

Які події траплялись з Софійкою, коли вона одягала коралі? *

1) подорожувала в минулому;
2) подорожувала в майбутньому;
3) ставала невидимою;

Поезія починається розмовою В. Симоненка з сином про те, що він, підрісши: *

зобов’язаний допомагати своїй матусі
доглядатиме худобу
вирушить у життєву дорогу
буде сидіти вдома
У людини єдина (за поезією В. Симоненка): *

1) думка
2) усмішка і мука
3) радість
4) горе

Хто у майбутньому виявився власником ресторану, де дівчинка зустрілася з Вадимом? *

1) Вадим
2) Чоловік Сніжани
3) Сашко
4) Батько Вадима

Що було знайдено у стіні будинку? *

1) золоті монети
2) фотографію дівчаток
3) годинник

Із цегли Фрідріх виробляв: *

1) посуд
2) ляльок для дітей
3)прикраси

Фрідріх полюбляв показувати фотокартку, на якій можна було побачити: *

1) його самого, молодого і красивого
2) русяву жінку з усмішкою на обличчі
3) двох дівчаток у білих сукенках і білих черевичках

У своїй поезії В. Симоненко "Ти знаєш, що ти - людина?" проголошує, що кожна людина повинна мати право на: *

1) свободу;
відпочинок;
2) отримання приватного житла.

Читач під впливом вірша"Ти знаєш, що - ти людина?" намагається: *

1) надати до всім, хто її потребує;
2) розпочати пошуки щастя;
3) переглянути своє ставлення до життя.

Софійка навчається у 7 класі, часто читає й перечитує відому казку про: *

1) про Попелюшку
2) про Русалоньку
3) про Червону Шапочку
4) про Дюймовочку

Шафа переносить в той час, *

1) який забажає потрапити мандрівник
2) який відображено на фото
3) який згадано в листі
в дитинство

👇
Открыть все ответы
Ответ:
katerinasem251
katerinasem251
08.12.2020
У книзі Юрія Винничука “Місце для дракона” все перевертається з ніг на голову: дракон зовсім не лютий і кровожерливий хижак, що поїдає пишних молодиць, а добрий травоїд­ний мрійник та романтик. Тішиться метеликам, пише вірші та читає Біблію. Біля його печери замість людських останків милують око доглянуті клумбочки мальв, а своє полум’яне дихання він спрямовує тільки вгору – щоб не нищити природу. А найцікавіше, що дракон, він же Грицько, пише вірші. Лише одна річ залишається незмінною: у світі й досі діють “драконячі закони”. Традиції, мислить володар, у князівстві якого миролюбно живе дракон Грицько, зобов’язують будь-що вбити дракона.  Тож князівські посланці скликають лицарів із усіх усюд, проте, зібравшись докупи, відважні лицарі… роз’їхались, адже “лютий хижак” й гадки не мав з кимось боротися, щоб бува не завдати нікому шкоди. Ось така каламбурна зав’язка Винничукової повісті-казки. Далі, як за сценарієм, розпочинається підступна гра на людських, тобто на драконячих, емоціях: князь усе частіше навідується до свого буцімто друга дракона й розпо­відає про свої клопоти через нього. М’якосердий Грицько, він же “кровожерливий” дракон, погоджується битися з лицарями, щоб догодити князеві. “Життя володаря не варте й одного рядка поета”, – розпачливо промовляє Грицькові його наставник і вчитель, самотній старий пустельник. – “Навіщо виховував у ньому розуміння краси й добра? Навіщо зробив з нього поета? Поети так тяжко помирають, і нема їм на цьому світі місця, бо вони нетутешні”.  Продовжуючи демонструвати весь парадокс того, що відбувається, автор укладає в уста дракона не менш парадоксальну прощальну молитву до Господа. Але чи принесло вбивство дракона спокій та мир у князівство? Ні, воно лише пробудило лихі інстинкти. “Що станеться, коли народові буде замало смерті змія, бо зло ним не вичерпалось? Що буде, коли він кинеться шукати й інші джерела зла? Одного дракона на всю державу замало. Де взяти ще стільки драконів, аби кожен мав кого розп’ясти? Де взяти стільки юд, аби мали на кого перекласти провину? Коли народ не має кого проклинати – сили його підупадають. Боже! Пошли нам драконів!” – роздумує автор. Доповнює ці апокаліпсистичні роздуми фастасмагорія про тоталітарне місто щурів “Ласкаво просимо в Щуро­град”. Автор говорить вустами головного персонажа: “Ми народ ліриків, а не воїнів. І вже тому приречені на загибель. Народ, що не породив жодного диктатора, не може називатися нацією.  Це лише юрба, об’єднана мовою, вишиванками й піснями про безсмертя. Зважте – співають про безсмертя, перебуваючи на порозі смерті!”.
4,8(13 оценок)
Ответ:
dsayui56
dsayui56
08.12.2020
Твір Лесі Ворониної » Таємне товариство боягузів, або Засіб від переляку №9″ — це надзвичайно захоплююча історія про хлопчика Клима та його пригоди. Клим — боязкий, несміливий хлопчина, який дуже боїться свого друга Кактуса. Він уникав його, тікав, ховався. І одного разу потрапив у секретну лабораторію ТТБ. Там він провів експеремент, який змінив хлопця. Тепер він став сміливим, уже не боявся Сашка Смика, був впевнений у собі. Незважаючи на страх, який деколи до нього приходив, Клим ніколи не відступав. Це і показує, що насправді він відважний і рішучий. Йому довелося подорожувати машиною часу, виконувати інструкції бабусі Соломії, щоб врятувати планету від синьомордиків. Мені цей твір дуже сподобався. Але найбільше герой повісті. Я теж буду намагатися бути такою сміливою і рішучою, як він!


4,5(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ