Ни у кого нет такой бабушки, как моя бабушка Маша. Она очень добрая, ласковая и трудолюбивая. Для меня она самая красивая. Глаза у бабушки Маши голубые, как небо в хорошую погоду. Нос маленький, губы тонкие, бабушка их никогда не красит. А волосы русые и необычайно длинные. Когда бы я ни приехала к своей любимой бабушке, она всегда занята какой-то работой. То у печки в доме готовит обед, то в огороде сеет, то в лес за ягодами или грибами спешит. А как бабушка умеет угостить не купленными в магазине вкусностями, а своими руками приготовленными. Чего только у неё нет! Морковь, мак, горох, помидоры, орехи, ягоды разные, грибы! .. Никто не собирает такого богатого урожая, как моя бабушка. Она что ни посеет, то и вырастет. Да еще как! Тыквы – не поднять, помидоры – с кулак, морковь – с земли не выбрать. А если в лес пойдет по ягоды или по грибы – никто больше нее не принесет. Вот такая у меня бабушка Маша.
Митько – головний герой пригодницької повісті я. стельмаха «химера лісового озера, або митькозавр з юрківки». змальовуючи його, автор не дає докладного опису його портрета. внутрішні якості митька: дотепність, вигадливість, кмітливість, цілеспрямованість, наполегливість, чесність, оптимізм. думки після закінчення 5 класу були спрямовані на гарний заслужений літній відпочинок, який він хотів організувати без пильного батьківського нагляду. а для цього треба було поїхати на село до бабусі. звичайно ж, батьки не хотіли відпускати його, але він був дуже переконливим у своїх доказах (потрібно було зібрати колекцію комах) і обіцяв чесно дотримувався всіх отриманих приписів. мова героя на початку твору не звертає на себе увагу, але у кінці – суттєво змінюється: у ній починають з’являтися спеціальні слова-терміни, назви різних видів доісторичних тварин (стегозаври, індикоптерії тощо). герой змусив задуматися над тим, що навчання може бути цікавим і приносити задоволення.
Завдяки невдалому жартові старшокласника васі-велосипедиста та дмитро омельчук і сергій стеценко провели захоплююче, цікаві літо біля лісового озера, вистежуючи страшне чудовисько. вони багато читали, спостерігали, висували наукові та фантастичні припущення. навіть полюбили зоологію. поряд із комічними хлопцям довелося пережити й справжні. наприклад, вони безстрашно кинулися рятувати «потопаючого». хлопці — справжні любителі природа, великодушні, дотепні, кмітливі, працьовиті, наполегливі. а найголовніше — вони вміють дружити, турбуватися один про одного, швидко вирішувати конфліктні ситуації.
Когда бы я ни приехала к своей любимой бабушке, она всегда занята какой-то работой. То у печки в доме готовит обед, то в огороде сеет, то в лес за ягодами или грибами спешит.
А как бабушка умеет угостить не купленными в магазине вкусностями, а своими руками приготовленными. Чего только у неё нет! Морковь, мак, горох, помидоры, орехи, ягоды разные, грибы! ..
Никто не собирает такого богатого урожая, как моя бабушка. Она что ни посеет, то и вырастет. Да еще как! Тыквы – не поднять, помидоры – с кулак, морковь – с земли не выбрать. А если в лес пойдет по ягоды или по грибы – никто больше нее не принесет.
Вот такая у меня бабушка Маша.
ДУМАЮ