М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Добро любов та взаєморозуміння в українській родині( твір)

👇
Ответ:
romakirill1999
romakirill1999
03.09.2020
«Цінності моєї родини - це взаємодо Ми підтримуємо один одного, піклуємось один про одного.»«В моїй сім'ї головні цінності - це підтримка, віра та чесність. Ми віримо один одному, віримо в щастя в родині, на правді ґрунтується наша родина. Я люблю свою родину. Вона найкраща.»«Моя родина цінує працю інших: наприклад, якщо мої батьки зробили якісь гарні речі, ми будемо їх зберігати.»«В моїй родині цінується взаємоповага: коли хтось у біді - ми до один одному.»«Найголовніша цінність в моїй сім'ї - це взаєморозуміння. Ми розуміємо один одного із одного слова, можемо до фізично і духовно. Саме тому ми - дуже хороша сім'я.»«Я вважаю, що цінність моєї родини - це співчуття. Ми завжди вислухаємо, підтримаємо.»«Моя родина велика і дружня. Вона для мене найкраща.»«Моя сім'я - це моє серце, це моє щастя і його я втрачати не стану.»«Ми поважаємо, поступаємось один одному. Головне, що близькі поряд.»«Ми поважаємо традиції нашої сім'ї.»«Згуртованість, взаєморозуміння, підтримка, лагідність - ось наші цінності.»« Ми найбільше цінуємо до старшим, це дасть дітям повагу в майбутньому.»«По-перше, це здоров'я. Також ми щирі і добрі.»«У моєї сім'ї є цінності: талант, найкращі батьки, взаємопідтримка.»«Найголовніша цінність це - любов. Я пишаюся своєю родиною. І бажаю іншим теж, щоб у них була така ж дружна родина.»« Я не уявляю своєї сім'ї без дружби. Ми любимо одне одного. Я пишаюся своєю сім'ю.»«Цінностями моєї родини є піклування про рідних, співчуття, підтримка і взаєморозуміння.»«У моїй сім'ї здавна були головними цінностями є гостинність та повага.»«Я люблю свою родину: вона для мене є і радість, і здоров'я, і любов.»«Я можу пишатися своєю родиною, вона дружна, розумна, працьовита.»«У моїй родині є гармонія та розуміння.»«Цінності моєї родини це мир в сім'ї, ми ніколи не сваримося.»« Я впевнений, що завжди у скрутну хвилину мене підтримають в родині. Ось за це я ціную свою сімю.»«Я в свої сім'ї шаную найбільше чесність, справедливість, і найголовніше, добро.»«Цінності моєї родини - це вірність. Радість - ми знаходимо добро і радість в будь-якій справі. «Я дуже люблю свою сім’ю і ніколи не забуду, що вони зробили заради мене та нашої сім'ї.»«Я ціную радісну сім’ю, щасливу.»«Я вважаю, що в сім'ї всі мають бути рівними, щоб розуміли і любили один одного.»«Люблю і поважаю свою родину, терпимість між нами, любов до батьків - це основа всіх чеснот.»
4,6(22 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
2285811
2285811
03.09.2020
Ворог- це людина, яка постійно намагається зробити щось не в твою користь. Інколи цеї людини потрібно остерігатись, адже хто-зна, що їй спаде на думку. Вона завжди йде навсупереч твоїм інтересам. 
 Чи потрібно пробачати ворогу і в яких випадках? Твій суперник завше зробить тобі щось назле чи можливо навіть чимось нашкодить тобі. Але що б не зробив твій ворог йому треба пробачати. В першу чергу для власної душі. Ну а потім яка користь з того, що ти постійно будеш злитись на ту людину? Адже ти сам стаєш нервовий, злий і безпомічний.Пробачати треба всіх, насамперед для свого ж майбутнього. 
 Інколи кажуть, що ворог який каже твої недоліки, кращий за друга, що приховує їх.
4,5(24 оценок)
Ответ:
alenushka73
alenushka73
03.09.2020

Наше життя складається з наших дій і взаємодій з навколишнім світом. Природа складає важливу роль в навколишньому середовищі. Вона - є нашою матір’ю. Це не красивий вираз. Людини походить від природи та є її частинкою. Вона супроводжує нас від самого народження і до смерті. Ми ростемо насолоджуючись її красою, пізнаємо весь світ від малого - від маленької квітки до високих гір і глибоких океанів.

Сьогодні ми живемо у світі, який збудували наші пращури і який ми самі будуємо. Високі хмарочоси, магістралі, тунелі, високі комп'ютерні технології - все це створили людина. Проте ми не задумуємось що без природи нічого цього неможливо було б створити. Людини бере матеріали від природи та перетворює їх на щось інше, вигідніше і зручніше для себе. Зараз ми живемо в комфортних оселях, ми вже мало залежимо від природи. Щоб добути воду нам достатньо відкрити кран, а не йти до джерела. Нам не потрібно йти на полювання і серед дикої природи добувати собі м’ясо - достатньо сходити в супермаркет.

Все це забезпечують компанії та спеціалізовані люди. По суті людина навчилася використовувати природу, здобула владу над нею. Але все ж ніхто не зможе обійтись поки що без сонячного проміння, без свіжого повітря насиченого природним киснем. Ми не можемо обійти без п’янкого аромату весняних квітів, без приємної прохолоди взимку і засніжених лісів. Живучи у своєму маленькому, закритому, комфортному світі ми любимо вирватись на дику природу. Найчастіше це називається відпустка. Це свідчить про те що ми не звільнились від залежності від природи, а тільки прагнемо це зробити.

Ми втікаємо від природи, ми боремось з нею, знищуємо її. На мою думку це неправильно. Винищуючи ліси, ми шкодимо не тільки природі, а й собі самим. Ліси - легені планети. А ми - частина природи. Планета - наш дім. Тому прагнути знищити та підкорити свій дім якось нерозумно. Ми ніколи не зможемо створити свою природу, повністю її підкорити, як би цього не прагнули. А якщо це і вдасться - одночасно ми знищимо і себе.

Ніякі штучні матеріальні цінності й радості створені людьми не замінять нам красу природи.

4,8(1 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ