М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Олександр олесь оповідання про життя і творчість()

👇
Ответ:
AnyaFilenkova
AnyaFilenkova
28.11.2021
Народився 4 грудня 1878 року в м. Білопілля Слобожанщини, Сумської області в чумацько-селянській сім’ї. Закінчив початкову школу й двокласне училище, а у віці 15 років (1893) вступив до хліборобської школи у містечку Деркачі неподалік Харкова. Брав участь у випуску рукописних журналів «Комета» та «Первоцвіт», в яких з’являються його перші вірші. Став вільним слухачем агрономічного відділення Київського політехнічного інституту, незабаром через матеріальні нестатки змушений був залишити його. У 1903р. вступив до Харківського ветеринарного інституту. Опісля працює на Дарницькій скотобійні. Визначальним фактом у житті стала поїздка на відкриття пам’ятника І. П. Котляревському в Полтаві. Творчість виразно поділяється на два періоди — в Україні (1907–1918) та в еміграції (1919–1944). Подорож Гуцульщиною у 1912 р. збагатила поета незабутніми враженнями. У 1913 р. побував в Італії. Після більшовицького жовтневого перевороту опиняється за кордоном (1919). За кордоном оселяється і періодично живе в Будапешті, Відні, Берліні, Празі, видає ряд збірок, основна тема яких — туга за Україною. На твори, писані Павлом Тичиною на замовлення партії, Олександр Олесь відгукнувся віршем-докором «І ти продався їм, Тичино…». 22 липня 1944 року Олександр Олесь помер у Празі, невдовзі після того, як одержав повідомлення про загибель сина Олега Ольжича.


4,7(4 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ПоляУ1
ПоляУ1
28.11.2021
  Кожна людина неповторна, унікальна і заслуговує на повагу. Кожна людина - це зірка. Ваш чоловік. Ваша дружина. Ваші батьки теж неповторні, унікальні і цікаві. Кожен з ваших друзів, ваш бос, офіціантка в ресторані, водій таксі, вмираючий старий, сусідський хлопчик - всі вони неповторні, унікальні і заслуговують поваги.

  Усвідомлення того, що кожна людина - це щось особливе, незалежно від того, хто він і яке положення займає, змінює наше ставлення до людей. Зрозумівши це, ми охоче ставимося до них з заслуженою повагою. Люди можуть не здогадуватися про те, що вони особливі або не показувати це своєю поведінкою, але ми-то знаємо це і звертаємося з ними відповідно.

 
Навчіться бачити більше, ніж кожна людина бачить в собі сам. Усередині кожного закладено зерно величі, і ви даєте людям шанс, коли за їхніми недоліками і проблемами бачите їх потенціал, їх душу, їх внутрішню красу та їхні таланти.
4,8(81 оценок)
Ответ:
ученик1862
ученик1862
28.11.2021

Коли Юрко повернувся додому, то його почалу мучити докори і він вирішив написати листа Тосі з вибачення. Для нього це було дуже складно, але все ж таки гарні наміри перемогли у ньому і лист було відправлено. У листі він запитував тосю про те як там дика качечка зі своїми каченятами і просив у дівчинки дуже щире вибачення за свої вчинки. Тося немогла не відповісти на цей лист. так вони листувалися весьнавчальний рік. А влітку Юрко приїхав знову до села і вони разом з Тосею кожного дня ходили годувати качку з уже здоровими каченятами.

4,5(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ