М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти коломийку про шкильне життя 8 рядкив

👇
Ответ:
кал12
кал12
11.03.2022
Гримить кабінет
Підлога хитається 
Це наш 8-А 
По сходах спускається.

Школа, наша, школа
Багата на класи.
А в цих класах, 8-мих класах
Вчаться різні діти.
Одні хочуть навчання, 
а другі не хочуть.
На уроках сміються,
слухати не хочуть.
Вчителі нервуються,
Заучу жаліються.
Є в нас такі учні,
що зовсім не вчаться.
Не цікавить їх навчання
І не тягне в школу.
Бо біжать вони до друзів
а потім додому.
4,7(51 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
armodno
armodno
11.03.2022

Поезія - це стихія, в якій ми можемо висловлювати наші думки, не боячись осуду і непорозуміння. Коли людину відвідує муза або приходить натхнення, її вже не втримати – енергія і рядки б’ють зсередини, виривають серце і просяться на папір.

- І ось натхненна людина бере в руки інструмент і починає творити. При цьому потоки необхідних слів лягають на аркуші в рівні стовпчики, підкреслюючи римою закінчення слів для співзвучності. Але не тільки рима є в поезії, є ще й життя, людське життя, яке нас оточує .

- Відродження, розквіт усього живого

4,7(84 оценок)
Ответ:
Dbrf30122222
Dbrf30122222
11.03.2022
Незважаючи на те, що колись поетові забороняли не тільки писати, а й малювати, усі заборони виявилися безсилими перед поетичним словом, перед його правдою та його силою. Приклад Великого Кобзаря став для сучасників та нащадків яскравим прикладом нездоланності справжнього художника, прикладом невмирущої природи творчості й нескореності людського духу, прикладом людини, яка з усіх, найскладніших випробувань завжди виходить переможцем.
Кожен, хто познайомиться з творчістю видатного українського поета, отримає змогу вжитися в багатий світ образів його поезій, зможе сягнути в літературні надра, відчує, що автор вистраждав свої твори власним життям, своєю відданістю українському народові і рідній землі. Шевченкові вдалося зі своїх творчих висот відкрити події різних часів і акумулювати у своїй творчості духовний набуток минулих поколінь. Крізь людський біль, крізь індивідуальне, крізь вселюдське, крізь біблейську далеч історії Т. Г. Шевченко і зараз мудро спілкується із сьогоденням.
Творчість Т. Г. Шевченка невичерпна, вона навіки. І все нові і нові покоління будуть знаходити в ній незвичайне поєднання народного і вселюдського досвіду, який сьогодні знаходимо й ми з вами. Слово невмируще, слово вічне, слово, живе своєю правдою, слово, яке й досі квітне художньою красою – це і є Тарас Григорович Шевченко – геній і духовний янгол українського народу.
4,6(16 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ