М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

34 звичайно ж, сучасним українським школярам важко уявити побут климка: що він їв , як жив у ваговій, як подорожував холодним осіннім степом, щоб добути сіль. чи був такий момент, де б головний герой скаржився на негаразди, висловлювася песимістично чи нарікав на долю? як ця риса людської вдачі його характеризує? за повістю климко

👇
Ответ:
ssnn70p0aegz
ssnn70p0aegz
31.07.2020

Ні , він не скаржився , бо не знав іншого життя . він вольовий і працьовитий . Його образ втілює ідеал людини

4,4(62 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
anastasija193p07d7p
anastasija193p07d7p
31.07.2020
     Думи та історичні пісні мають чимало спільного. По-перше, і думи, історичні пісні зазвичай відтворюють певні історичні події окремої епохи та є своєрідним історичним документом. Тобто воно об’єднані тематично. Зазвичай історики відтворюють події, складаючи реальне уявлення про неї, саме з творів цих жанрів. По-друге, окрім відтворення історичних подій, у творах діють і історичні постаті. По-третє, думи та історичні пісні об’єднує епічність. Обидва жанри мають сюжет та носять оповідний характер. Отже, думи та історичні пісні мають такі спільні риси: тематику, наявність історичних постатей,епічність.
4,7(23 оценок)
Ответ:
Diana20006100500
Diana20006100500
31.07.2020

Я думаю це повино бути так))

Неперевершена краса природи і повінь людських почуттів, освячених коханням, ліричні спогади про батьківський дім і філософічні міркування про сенс людського життя — такий тематичний діапазон пісень А. Малишка.Любов до пісні в А. Малишка від його матері. Вона співала разом із сином багато пісень. Кажуть, ніхто з письменників не знав стільки пісень, як А. Малишко. А перші пісні написав поет на пропозицію О. Довженка ще в період ранньої творчості до кінофільму "Щорс". "Богунська четверта" ("Гей, за Десною люди веселі") звучить до сьогодні. У роки війни співали його пісні "Партизанська", "Як збирались хлопці до загону".

Ну якось так))

Надіюся це до тобі)))

4,7(88 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська література
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ