М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Kam09
Kam09
08.01.2023 13:47 •  Українська мова

Зробіть синтаксичний розбір речення:
Зацвіли в саду гвоздики - осінь тільки починається.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Raul020507
Raul020507
08.01.2023
ХУДОЖНІЙ СТИЛЬ МОВЛЕННЯ Цей найбільший і найпотужніший стиль української мови можна розглядати як узагальнення й поєднання всіх стилів, оскільки письменники органічно вплітають ті чи інші стилі до своїх творів для надання їм більшої переконливості та достовірності в зображенні подій. Художній стиль широко використовується у творчій діяльності, різних видах мистецтва, у культурі й освіті. Як у всіх зазначених сферах, так і в белетристиці (красному письменстві - художній літературі) це стиль покликаний крім інформаційної функції найсуттєвішу - естетичну: впливати засобами художнього слова через систему образів на розум, почуття та волю читачів, формувати ідейні переконання, моральні якості й естетичні смаки. Основні ознаки: - найхарактерніша ознака художнього відтворення дійсності - образність (образ - персонаж, образ колектив, образ - символ, словесний образ, зоровий образ); - поетичний живопис словом навіть прозових і драматичних творів; - естетика мовлення, призначення якої - викликати в читача почуття прекрасного; - експресія як інтенсивність вираження (урочисте, піднесене, увічливе, пестливе, лагідне, схвальне, фамільярне, жартівливе, іронічне, зневажливе, грубе та ін.); - зображуваність (тропи, епітети порівняння, метафори, алегорії, гіперболи, перифрази, тощо; віршова форма, поетичні фігури); конкретно-чуттєве живописання дійсності; - відсутня певна регламентація використання засобів, про які йтиметься далі, та в їх поєднання, відсутні будь-які приписи; - визначальним є суб'єктивізм розуміння та відображення (індивідуальне світобачення, світовідчуття і, відповідно, світовідтворення автора спрямоване на індивідуальне світосприйняття та інтелект читача).
4,7(28 оценок)
Ответ:
Алентина
Алентина
08.01.2023
Інколи я замислююсь над сенсом власного життя, і тоді я радію тому, що просто існую, що поряд зі мною є найдорожчі для мене люди, що я маю змогу милуватися красою навколишнього світу і кожен день відкривати у ньому щось нове. Водночас я відчуваю велику відповідальність за цей світ і почуття гордості від усвідомлення того, що я людина.

Не секрет, що кожен з нас в поняття «бути людиною» вкладає своє значення. Саме це значення і впливає на поведінку і вчинки людей, а іноді і на хід усього життя. Бути людиною у моєму розумінні означає виховувати в собі високі моральні якості і жити за загальнолюдськими правилами та нормами, але при цьому не втрачати власної індивідуальності.

Уважно простеживши шлях розвитку людства, починаєш розуміти, що основу будь-якого суспільства складає певна мораль, якою і керуються представники цього суспільства. Найбільш гуманною мораллю я вважаю десять заповідей Христових. Але коли розумієш, скільки було і скільки існує зараз антигуманних устроїв, це наводить справжній жах. Але не тільки у кожного суспільства, але і у кожної людини є своя мораль, саме від якої і залежить, що це буде за людина.

Я вважаю, що мені дуже пощастило у житті. Адже поряд зі мною завжди були хороші люди. Це і вихователі у дитсадочку, і вчителі у школі, але насамперед мої батьки. Вони добрі та гарні люди, з яких я завжди беру приклад. Всі вони справили вплив на формування моєї особистості, до мені стати ввічливим, вихованим і ерудованим, вплинули на мій характер і навчили чуйно ставитися до оточуючих. Та бути доброзичливим і чемним замало для того, щоб вважати себе людиною, і щоб людиною тебе вважали інші. Безумовно, не кожному дано стати всесвітньо відомою особистістю, але кожен може стати людиною, яку люблять і поважають.

Я сподіваюся, що я справжня людина, хороший син, здатний забезпечити для своїх батьків спокійну старість, хороший друг, здатний прийти на до звільнити з неприємностей товариша, хороший громадянин своєї країни, який знає і поважає рідну мову, який у майбутньому зробить усе, щоб Україна стала на один рівень з найкращими і наймогутнішими європейським державами.

Я людина, і це багато до чого мене зобов’язує. Я повинен створити хорошу та міцну сім’ю і усе життя бути прикладом для своїх дітей. Я вже зараз повинен залишатися людиною за будь-яких обставин: у ставленні до своїх рідних, друзів та інших людей, у ставленні до рідної природи, до свого народу і своєї країни.

Тому я постійно стежу за тим, щоб мені не було соромно за свої вчинки і помисли, а надихає мене до цього відомий вислів видатного письменника А. П. Чехова: «В людині все має бути прекрасним: і обличчя, і одяг, і душа, і помисли».

4,5(6 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ