М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
xmaxim99
xmaxim99
23.11.2022 04:07 •  Українська мова

Скажите какой текст так начинается:

Навідь пори року змінюється до невпізнання.Часто посеред зими зненацька видається сонячний день.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
KateKein
KateKein
23.11.2022

Важливість державного гімну для кожної країни та її народу вкрай складно перебільшити. Кожна людина має певні емоції, висловлювати які у неї час від часу виникає необхідність. Досить часто емоції ці пов’язані з власною державою, народом і співвітчизниками. Як відомо, будь-які емоції, в тому числі і емоції такого роду, пов’язані зі своїм народом, зручніше і краще всього виражати за до пісні. Саме тому виникло таке явище, як державний гімн. У всіх країнах світу різні заходи відкриваються і закінчуються виконанням державного гімну країни. Ця процедура іноді обов’язкова, іноді ні, але найчастіше виконання державного гімну відбувається під час різного роду державних церемоній.

Україна, як і будь-яка інша країна, має свій власний державний гімн. Державний гімн України сьогодні – це національний гімн на музику Михайла Михайловича Вербицького, який має слова першого куплету, а також приспів поетичного твору Павла Платоновича Чубинського. Досить цікаво проаналізувати, чому ж саме цей поетичний твір настільки сильно запало в душу нам, українцям, і чому саме він був нами обраний в якості національного гімну. Всі пам’ятають, наскільки складна була історія України, як довго вона боролася за незалежність, як багато людей загинуло в цій боротьбі. Лірична складова поетичного твору дуже патріотична. Під час прослуховування гімну кожного українця пробирає до глибини душі, йому віриться в силу своєї нації і хочеться добиватися для неї блага. Немає жодних сумнівів у тому, що Павло Чубинський перебував під впливом тодішньої національно-визвольної боротьби, і тому зміг написати настільки надихаючий і вселяючий віру в остаточну перемогу вірш. Варто зауважити, що популярність цього вірша, який ліг в основу державного гімну України, не завжди була однаковою. Написаний він був у далекому 1863 -му році, спочатку почав користуватися популярністю на території Києва та територій Західної частини України і лише потім на всіх інших територіях.

У зв’язку з тим, що Україна вже стала незалежною, а її національний гімн все ще містить заклик вести національно-визвольну війну, сьогодні час від часу з’являється питання про актуальність саме такого національного гімну. З цього питання думки людей розходяться, кожен має право на свої думки і погляди, але особисто я вважаю, що, незважаючи на статус незалежної держави, Україна ще не відбулася як саме національна держава, а тому текст гімну все ще залишається дуже актуальним.

4,4(6 оценок)
Ответ:
lolkekcheburek15
lolkekcheburek15
23.11.2022

Мрії - це частинки нашого життя... Вони роблять наше життя яскравішим. Кожна людина хоч раз про щось мріяла. В дитинстві - про нову іграшку, потім про новий телефон, одежу і так далі. Я вважаю, що мріяти - це досить добре, оскільки так у нас є можливість перетворити буденність у яскраві, сповнені радості моменти. Я давно вже мріяла(мріяв) про (написати мрію). І я завжди надіялась(явся) і досі надіюсь, що ця мрія збудеться!                                                                                                                            

4,4(23 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ