Вербна неділя
Остання неділя перед Великоднем називається Вербною. Згідно з біблійним описом Христос за тиждень до свого Воскресіння в'їхав у Єрусалим на віслюку. Вдячний народ встеляла йому дорогу пальмовими гілками, тому у католиків це свято іменується Пальмова неділя. У нас же в силу того, що українська флора не багата на пальми ці функції взяла на себе верба. І це не дивно, тому що саме вона першою пускає паростки, відчувши прихід весни. У церквах цього дня проходять пишні богослужіння з обов'язковим освяченням вербових гілок. Прийшовши додому треба декілька разів стегнути свою дитину освяченою гілкою, при цьому примовляючи:
Не я б'ю - верба б'є:Ні в якому разі не можна викидати освячені гілочки, адже вони допомагають від різноманітних хвороб, дурного ока. До того ж, якщо Ви збережете освячену вербову гілку, то вона захистить Ваш будинок від пожеж.
Відповідь:
Апостроф прикріплюють до попереднього складу, і якщо після апострофа залишається 1 буква - переносити не можна
Пояснення:
Мар'ян: при переносі апостроф залишається в попередньому складі, тобто Мар'-ян
Дар'я: тут на склади можна розкласти, оскільки я позначає 2 звуки, тобто тут я ---> [йа], а на склади ми розбиваємо саме по звуках, тобто Дар'я(Дар, йа) має 2 склади, але слово ми перенести не можемо, оскільки слова переносять по буквах