М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
TIGER197
TIGER197
12.02.2021 01:54 •  Українська мова

БУДЬ ЛАСКА
Визначте, чи можна вважати подані приклади словосполученнями. Обгрунтуй свою думку. Якою частиною мови є кожне із цих слів.

Будемо працювати

Більш добрий

Коло школи

Про пригоди

Думали ж

Навпроти будинку

Хай принесе

Протягом року

Згідно з

👇
Ответ:
Angelina111555
Angelina111555
12.02.2021

хз

Объяснение:

хз

4,6(24 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Tapoocek
Tapoocek
12.02.2021

Світоглядні уявлення

Кожна людина визначає своє ставлення до себе, до інших людей, до світу, формується світогляд людини, який охоплює знання, переконання, прагнення, сподівання.

Втілюючи загальне бачення і розуміння місця людини в світі, світогляд впливає на її життєві позиції та вчинки. Поряд із індивідуальним світоглядом людини існує світогляд великих чи малих груп людей (націй, соціальних верств, етнографічних груп, родини тощо), який у процесі історичного розвитку зазнає певних, нерідко значних, змін.

У життєво-практичному світогляді важливе місце посідають уявлення та вірування. Уявлення – це образ якогось предмета чи явища, який міг сприйматися раніше і відтворився в пам"яті або створений уявою. Воно стосується не тільки минулого й теперішнього, а й майбутнього. У народному світогляді переважають уявлення як плід власне уяви, що стовується таких ситуацій, яких людина повністю не реалізувала в дійсності. Отже, йдеться про перетворювальне, а також спотворене відображення реальних предметів і явищ.

Релігійні уявлення людей називаються віруваннями. Вони сприймаються без перевірки, на віру. Віра становить основу релігійного світогляду. Релігійні люди переконані в існуванні надприродних сил та в їх визначальній ролі у світі.

Світогляд українського народу завжди мав яскраво виражене релігійне спрямування. Вірування необхідно відрізняти від повір"їв – своєрідних народних уявлень про залежність людини та її долі від явищ навколишнього світу. Народні повір"я широко відображені в усній народній творчості, зокрема в переказах, легендах тощо.

Світогляд українського народу має властивість переносити на світобудову якості людини. Ще у 30-х роках ХХ ст. Ганс Цбінден записав переказ про Землю, який побутував на Гуцульщині. За переказом, наша планета нагадує велетеньський людський організм, різні частини якого асоціюються з певним містом або регіоном: голова з цесарським містом – Віднем, пуповина – з папським містом Римом, груди й робочі руки – з багатими рівнинами Покуття, Поділля та Наддніпровської України, а черево – "шляхетчиною", тобто Польщею.

4,6(53 оценок)
Ответ:
nakoreshoy50qg
nakoreshoy50qg
12.02.2021

Объяснение:

Дмитрику, підеш грати у футбол, якщо виконаєш домашнє завдання.

Вибач, як що не так.

Якби ви вчились так, як треба, то й мудростьби була своя. (Т.Шевченко)

Стався до людей так, як би ти хотів, щоб відносилися до тебе.

 

Марійка захворіла після того, як вийшла прогулятися без верхнього одягу, зате набралася досвіду і більше так не робитиме.

За те, що ти так вчинив, Андрійку, тебе чекає покарання.

Мудрець говорив не голосно, проте його  всі чули. Він говорив про те, що ніхто не знав.

Щоб отримати високу оцінку, потрібно добре постратися.

 

Що б не сталося, не втрачай віри в себе!

Всім було весело, причому ніхто не вживав спиртного :) 

При чому тут я?

4,5(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ