М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати твір опис архитектурные пам'ятки историї й культуры на основе властных у художньому стилі ВИМОГИ :
1. Вступ (назва пам'ятки , де і коли створена , стислий переказ легенди )
2. Основна частина , одне самої пам'ятки призначене

ть будь ласка ,
на українській мові
та бажано пам'ятки про Закарпаття​

👇
Ответ:
Py4KaJKJLACC
Py4KaJKJLACC
17.06.2020

Объяснение:ПИСЬМОВИЙ ТВІР – ОПИС ПАМ’ЯТКИ ІСТОРІЇ ТА КУЛЬТУРИ НА ОСНОВІ ОСОБИСТИХ ВРАЖЕНЬ У ХУДОЖНЬОМУ СТИЛІ

МЕТА. Ознайомити восьмикласників з вимогами до написання твору – опису пам’ятки історії та культури; удосконалити вміння усвідомлювати тему й основну думку, логіку викладу, тип і стиль мовлення; розвивати мовленнєво – комунікативні вміння здійснювати аналіз художнього тексту з елементами опису пам’ятки історії та культури, створювати власні твори – описи пам’ятки історії та культури в художньому стилі на основі власних вражень; виховувати в учнів шанобливе ставлення до національних скарбів; викликати бажання якомога більше знати про матеріальну культуру народу, цінувати прекрасне.

ОБЛАДНАННЯ. Мультимедійна презентація « Свято – Преображенський храм Петра і Павла», учнівські проекти, підручники, ілюстративний матеріал, опорні таблиці.

4,6(47 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Лерой04
Лерой04
17.06.2020
Ще змалку нас учили, що природа — це велике багатство і її треба берегти. Все це вірно. Але в останні століття природа все більше страждає. А винуватцем цього явища є людина. Так, саме від людини потрібно охороняти природу. І ось чому. Людина давно втручається в природні процеси — змінює рельєфні поверхні, створює штучні озера та русла річок, розводить одні види тварин і рослин, знищуючи при цьому інші, добуває корисні копалини. Але про наслідки мало хто замислюється. Взяти хоча б повітря. На перший погляд як воно може зникнути? Але питання в тому, яке воно стало. Забруднене творіннями людини — автомобілями, трубами фабрик і заводів. А брудне повітря вбиває наші легені. Те ж саме з водою: відходи виробництв, які потрапляюють у воду, отруюють все навколо — рослини, тварин і людей. Таким чином, тут буде доречне прислів’я, яка говорить, що людство «рубає гілку, на якій сидить». Тому найголовніша задача людини — не забруднювати воду, ліс, повітря. Одним словом, не шкодити природі, а допомагати їй. Потрібно всього лише почати з себе: загасити багаття після відпочинку на природі, прибрати за собою сміття, зробити годівниці для птахів взимку, не зривати рідкісні квіти, та й взагалі не зривати рослини без потреби. Подумайте над тим, яким стане життя навколо нас, якщо ми самі все знищимо.
4,6(97 оценок)
Ответ:
krsssn
krsssn
17.06.2020
Рослини, тварини, земля — все це навколишній світ природи. і людина від неї невід’ємна. рослини виконують роль легенів, тобто планеті дихати. тварини ніколи без потреби не з’їдять травичку, гілочки, інших тварин, тобто не будуть робити шкоду при­роді. людина займає верхню ланку у природі, тому вона зобов’язана берегти навколишній світ. з розвитком прогресу, розширенням міст стає все складніше це робити. вже зараз треба насаджувати якомога більше зелених дерев, очищати великі й маленькі річки, підгодовувати диких тварин, не забруднювати повітря. не останню роль у цьому відіграють ботанічні сади, заповідни­ки. до речі, донецький ботанічний сад є найбільшим в україні. щоб зберегти нашу планету для нащадків, кожний мешканець  цієї  планети повинен берегти природу.
4,8(87 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ