М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Частини мови , терміново! Душі своеї не зрікаюсь, весь вік повторювать повинен: «Караюсь, мучусь і не каюсь!» (П. Осадчук) 2. Життя прожить Хтось плуга тягне, хтось іде за плугом (В. Слапчук). 3. Бувайте здорові не питаючи броду, не лізьте у воду, бо втопитесь! (Марко Вовчок) не поле перейти..​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Meager36655
Meager36655
31.08.2020

Скільки сягає око, усе навколо вкрите кригою (тематичне речення). Часом ця крижана пустеля нагадує розбурхане море, хвилі якого раптом скам’яніли, змерзли. Це порівняння викликають мільйони торосів — крижин, що стирчать поламаними скелями в кілька метрів заввишки. Іноді серед цих торосистих полів попадаються чималі прогалини абсолютно рівної криги. Здається, що це — аеродроми, які виготувала сама природа.

Ключові слова: крига, пустеля, крижаний, скелі, торосисті поля, аеродроми.

III. Слова міжфразового зв’язку:

1) усе навколо вкрите кригою, ця крижана пустеля, прогалини, це — аеродроми;

2) море, хвилі якого, мільйони торосів-крижин, серед цих торосистих полів.

Мікротема «Збудована з криги хатина»

На одному з крижаних аеродромів, у самому серці цієї пустелі, підносилася невеличка хатина, побудована людською рукою (тпематичне речення). Стіни й покрівля хатини блискотіли під місячним сяйвом. Хатина була збудована з криги. Поруч стояв намет, а біля нього — якась коробка й тичка з флюгером. Ключові слова: крига, хатина, намет, збудована людською рукою.

III. Слова міжфразового зв’язку: На одному з аеродромів, цієї пустелі; 2) хатина, хатини, Хатина, Поруч.

4,4(79 оценок)
Ответ:
Hiipotatohihi
Hiipotatohihi
31.08.2020
Вот так повинно бути
В минулому році колективи більшості організацій і підприємств споживчої кооперації добилися приросту: обороту роздрібної торгівлі громадського харчування і платних послуг, збільшення обсягів закупівель сільськогосподарської продукції і сировини. Понад 80 відсотків кооперативних організацій і підприємств закінчили рік з прибутками.
Здійснено суттєві кроки для підвищення ролі пайовиків як справжніх господарів системи активізації, їх участі в реформуванні споживчої кооперації її власності, а також реалізації творчого потенціалу членів споживчих товариств в управлінських структурах та контрольних органах системи.
Надаючи важливого значення законодавчому врегулюванню діяльності кооперативного сектора економіки держави, Верховна Рада України прийняла Закон України „Про кооперацію” у первинній ланці споживчих товариствах та районних споживчих спілках відбулися звітно-виборчі збори та конференції, на яких підведено підсумки роботи за останні п’ять років, визначено напрями подальшої діяльності кооперативних організацій та обрано органи управління і контролю. вот так
4,4(50 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ