М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Vanya543q
Vanya543q
01.09.2022 13:06 •  Українська мова

ОЧЕНЬ Складіть план, та зробить стислий переказ, за текстом

півосені, зиму й піввесни на радіо «вежа», що в івано-франківську, існувала програма «щоденник». щоденником її можна було назвати лише тому, що програма виходила щодня, крім суботи й неділі. придумувати трихвилинну оповідь доводилося постійно.

коли укладалася книжка, я мав можливість цілковито переінакшити її, дописавши щось таке, про що не говорив, але хотів би сказати. про те, але про це буде вже інша книжка. ця залишиться відкритою — випадковою, недовершеною, готовою прийняти щось інше. адже зроблена вона лише для того, щоб на кожну прочитану історію кожному хотілося б відповісти якоюсь своєю, нічим не гі ось один із весняних записів.

міські мешканці звикли оцінювати погоду й різні природні явища лише з огляду на їхні зручності та вигоди. селяни, землероби, садівники, лісівники й пасічники думають не про себе, а про звірів, комах, дерева, бруньки, пагони, цибульки, зерна, квіти, листя, плоди, ягоди й коріння, якими вони опікуються. зрештою, опікуються тільки для того, щоб з’їсти самим або віддати тим, хто живе в містах, і погоду оцінюють лише з огляду на власні вигоди. у цьому звуженні світогляду — причина найбільших нещасть людства. але так є споконвіків, і виявляється, що ті поодинокі люди, які чують спів трави, просто не можуть і вже ніколи не зможуть переконати зважати на нього тих, хто цього співу не чує.

позавчорашній сніг сприймався по-різному: як неприємність, вибрик, жарт, радість, ускладнення, перешкода, безсенсовість, абсурд, фрагмент, який нічого, урешті, не значить і, крім кількох відкладених рейсів, нічого не змінює. усе одно вже весна, і цей короткочасний сніговий бунт угамується через кілька днів. сніг випав позавчора, а через кілька днів, тобто сьогодні, по ньому залишилися тільки сліди. здається, він справді нічого не змінив.

однак таке твердження правильне лише в системі координат людської — антропоцентричної — логіки. насправді два дні снігу врятували ціле плем’я, ціле військо божих істот. цей маленький мужній і прекрасний народ уже знемагав від людської навали. щодня його найкращих чоловіків, найвродливіших жінок із ненародженими дітьми, його найбільших мудреців убивали людські руки, а тіла вивозили до міста й там на площах виставляли на повільне тління. люди руйнували їхні оселі, випорпували із землі їхні скарби, міняючи на гроші для дешевих розваг.

день снігопаду й кілька днів укритої снігом землі дали можливість цьому народові перепочити. за короткий час, відпущений до нового наступу людей, лісові племена крокусів, підсніжників і пролісків устигли вже багато. одні з них скинули в ґрунт запліднене насіння, інші відмерли, урятувавши цим самим підземну багаторічну цибульку від знищення, а переважна більшість просто перестала бути привабливою й через це позбулася незахищеності.

тож дводенний сніг наприкінці березня не був марним. можливо, завдяки йому на другу весну маленьке плем’я зможе скликати нове велике військо​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Аня79780607646
Аня79780607646
01.09.2022

Як воно пахне! Рибою та водорістю. Губи смакують сіллю та піском. Тепер море зовсім близько. Лише дамба відділяє безкрайню сіру далечінь від суходолу.

Ніде на Землі не може людина побачити таку велику берегову смугу, як на голландсько-німецько-датському узбережжі. Через накопичення осадів, або як на північних Фризьких островах через затоплення очеретяних боліт, торфових боліт та заболочених лісів, виникає мальовничий мілководний ландшафт. Приплив та відплив надають цьому ландшафтові незрівнянний характер.

Вітер та погода закінчують

4,4(39 оценок)
Ответ:
Violetta570
Violetta570
01.09.2022

Прапор України змінював свій вигляд декілька разів. За останній вік його навіть перевертали . Останні рази він був то жовто-блакитний, то блакитно-жовтий. Але ці два кольори виявилися самими тривалішими на нашому прапорі. Вони з"явилися ще в 14 столітті на гербі Руського королівства. За часів козацтва прапор набув зовсім іншого вигляду і кольорів. На ньому з"являлися і зірки з хрестом, і білий орел зі змієм на червоному . Україна ділилася і відходила під керівництво інших держав і  зовнішний вигляд змінювався . У кожної частини країни були різні прапори. В одному з проектів 1991 року хотіли зробити його навіть червоно-чорним.

23 серпня 1991 року президентом УКраїни остаточно затвержений синьо-жовтий кольор прапору. Тепер ця дата стала Днем державного прапора України.

 

 

4,4(12 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ