М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vladgrigav
vladgrigav
13.07.2021 09:29 •  Українська мова

1. Попереду, за річкою, танули ліси, що тяглися звідси і вгору, понад Ворсклою, і вниз, до Дніпра.2. Зав’юнився під ногами розсипчастий пісок берега. Річки, схованої в берегах, ще не видно було, але вона вже відчувалася по свіжості й прохолоді, якою потягло від неї. 3. Ліс, наблизившись, перетворився з синього в зелений. 4. Його соковиті хащі по той бік річки, прокидаючись, повнилися пташиним тисячоголосним гомоном, особливо солов’їними трелями. 5. Зелений світ, умитий росами, лящав, висвистував, видзвонював, лунко переливався щедрою розмаїтістю акордів, ладів і тонів. 6. Птаство, радіючи весні,творило музику краси дивовижної, солов’ї аж заходились, зозулі кували, торкаючи дзьобиками чарівні клавіші неба.7. Схід все ясніше розцвітався рожевим, світла більшало, невтомна пташина музика, напливаючи із зелених глибин мовби привертала веснянку. А. Позначте речення з відокремленими означеннями, вираженими відокремленим зворотом.
Б. Позначте речення з відокремленими обставинами, вираженими одиничними прислівниками.
В. Позначте речення з відокремленим додатком.
Г. Позначте речення з уточнюючими членами речення.
Д. Перепишіть останнє речення, визначте граматичні основи. ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
legoman1858
legoman1858
13.07.2021

Книги про минуле не втрачають актуальність і в наш час. Вони є неоціненним надбанням сьогоднішнього суспільства, тому що висвітлюють всі проблеми і розв"язки проблем минулого,  так важливих для науки теперішнього.

         Важливим  є те, що деякі морально-етичні норми не втрачають свого значення протягом усіх поколінь і те, що люди часто наслідують характери, звичаї і традиції своїх пращурів. У сучасному світі залишилось багато тих переваг  і недоліків людської сутності,  що були притаманні людям у минулому. До теми протиріччя особистості,  у своїх книжках, зверталося багато українських письменників, таких як Нечуй-Левицький, Панас Мирний, Карпенко-Карий.

     Отже, на мою думку, саме книги про минуле  розкривають сутність сучасного.

4,7(58 оценок)
Ответ:
sashuljalapulja
sashuljalapulja
13.07.2021
В наш час дуже мало залишилось людей що читають книги. В цьому їхня помилка, адже в книгах багато чого розповідається. Багато книг написаний дуже давно розповідають сутність сучасного світу. таке відчуття неначе всі події які були колись знову відбуваються. В книгах ми можемо знайти все що нас цікавить, подивитися на сучасний світ іншими очима. Можливо, якби більше людей читали, то ми могли б не допустити повторення деяких подій. Але нажаль це не можливо, бо більшість навіть про це не задумується. Зараз люди просто існують і не задумуються що в кнмгах істинна сила.
4,7(64 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ