М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Як ви розуміете прислів`я: вік живи-вік учись(не меньше 5речень)

👇
Показать ответ
Ответ:
troll28
troll28
15.06.2021

Вік живи - вік учись

Навчання людини починається з народження і триває усе життя. Спочатку люди навчаються у школі. Ті, кому шкільних знать виявляється замало, продовжують своє навчання в коледжах або ВУЗах. Навіть коли людина йде працювати, вона не перестає навчатися. В процесі роботи людина постійно вивчає щось нове, тому що сучасні технології не стоять на місці. Крім того, людина продовжує навчатися життєвої мудрості. Адже неможливо знати усе про все, люди обмінюються своїм досвідом, і таким чином теж навчаються.

 

4,4(77 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Глглолл
Глглолл
15.06.2021
Речення складне, зі сполучниковим підрядним зв'язком, складнопідрядне з кількома підрядними, з неоднорідною підрядністю, розповідне, неокличне.
Далі вам треба виділити межі простих речень у Вашому складному реченні. Для цього квадратними дужками покажіть перше просте речення [Весна охоче роз'ятрить вашу печаль]. Тепер ми робимо його розбір:
1 - речення умовно просте, двоскладне, поширине, повне, неускладнене, стверджувальне.
Далі виділяємо круглими дужками межі наступного простого речення (щоб молодими легіонами мчати, не обертаючись уперед повз вас туди). Робимо його синтаксичний розбір:
2 - речення умовно просте, односкладне, безособове, поширене, повне, ускладнене дієприслівниковим зворотом, стверджувальне.
Тепер виділяємо круглими дужками останнє просте речення (де ще залишились подекуди сніги). Робимо його синтаксичний розбір:
3 - речення умовно просте, двоскладне, поширене, повне, неускладнене, стверджувальне.
Також вам треба підкреслити головні і другорядні члени речення. Однією лінією ви підкреслюєте слова "весна", "сніги", двома - "роз'ятрить", "мчати", "залишились", хвилястою лінією - "охоче", "вашу", пунктиром - "печаль", штрих-пунктиром - "молодими легіонами", "не обертаючись уперед повз вас туди", "ще", "подекуди". 
Якщо знадобиться накреслити схему, то спочатку намалюєте квадратні дужки, потім поставите кому, намалюєте круглі дужки зі словом "щоб" усередині, а після цього - ще одну кому, круглі дужки зі словом "де". 
4,5(35 оценок)
Ответ:
MarinaSc1
MarinaSc1
15.06.2021
Африка найбільший з трьох материків «південної групи». Відокремлена від Європи Середземним морем, вона з'єднана з Азією у своїй північно-східній частині Суецьким перешийком (який перетинається Суецьким каналом) завширшки 130 км. В геополітичному контексті, як правило, Синайський півострів, який належить Єгипту і розміщений на схід від Суецького каналу часто вважають частиною Африки. Африка простягається приблизно на 8 000 км від найбільш північної точки мису Рас-Енґела в Тунісі (37°21′ півн. широти) до найбільш південої точки — мису Голкового в ПАР(34°51′15″ півд. широти), а відстань від найбільш західної точки материка — мису Альмаді в Сенегалі (17°33′22″ зах. довготи) до найсхіднішої — мису Рас-Гафун (або Рас-Хафун) в Сомалі (17°33′22″ сх. довготи) дорівнює приблизно 7 400 км. Довжина берегової лінії становить 26 000 км, і відсутність глибоких берегових заглиблень можна проілюструвати тим фактом, що Європа, яка займає лишень 9 700 000 км² — менше ніж третину площі Африки — має берегову лінію завдовжки 32 000 кмАфрика найбільший з трьох материків «південної групи». Відокремлена від Європи Середземним морем, вона з'єднана з Азією у своїй північно-східній частині Суецьким перешийком (який перетинається Суецьким каналом) завширшки 130 км. В геополітичному контексті, як правило, Синайський півострів, який належить Єгипту і розміщений на схід від Суецького каналу часто вважають частиною Африки. Африка простягається приблизно на 8 000 км від найбільш північної точки мису Рас-Енґела в Тунісі (37°21′ півн. широти) до найбільш південої точки — мису Голкового в ПАР(34°51′15″ півд. широти), а відстань від найбільш західної точки материка — мису Альмаді в Сенегалі (17°33′22″ зах. довготи) до найсхіднішої — мису Рас-Гафун (або Рас-Хафун) в Сомалі (17°33′22″ сх. довготи) дорівнює приблизно 7 40
4,7(76 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg