- Добридень, Михайле. - Привіт, Сашко. - Чим займався у вихідні? - У "ноут" грав, а ти? - Я уроки вчив, скоро контрольна. - Та які уроки, про що говориш? Тут гра вийшла, я цілу ніч "зависав". - Сашко, навіщо ти жаргонізми використовуєш? Це ж некрасиво. - Та годі тобі, зараз вся молодь так розмовляє. - Ні, ти не правий. Українська мова - мелодійна мова. Не треба її засмічувати такими словами. Інтелігенти так не говорять!
Ну ты сказанул! напиши сочинение из нескольких частей. 1) я думаю, через 20 лет многое изменится (напиши, как ты думаешь, что может измениться через 20 лет) 2) я думаю, я тоже поменяюсь. у меня изменится поведение, я стану взрослым. я буду по другому реагировать на разные ситуации ( пример, как ты реагируешь на что то сейчас и как будешь реагировать на то же самое через 20 лет. также изменится мой стиль (напиши, как ты одеваешься сейчас и как будешь одеваться через 20 лет) 3) много чего предсказать я точно не могу сказать, что именно во мне но я изложил всё, что думаю по этому поводу как то вроде больше ничего. на каждый пункт пиши побольше и !
Людина завжди у всі часи прагнула до свободи. Тільки розуміння свободи у всіх різне.
Я думаю, що свобода — це, в першу чергу, свобода від забобонів. Забобони обмежують здібності людини, оскільки в більшості випадків засновані на помилкових знаннях і виводах. Свобода — це свобода вибору. Людина винна сама вибирати, де йому вчитися і працювати, де йому жити. Свобода — це розумні закони і розумне підпорядкування ним. Закони повинні ґрунтуватися на пошані до особи. Справедливі закони забезпечують людині свободу. Свобода — це свобода слова, друку, думки. Людина повинна мати право думати і говорити те, що думає. Всяка думка, навіть помилкова, заслуговує пошани. Немає поганих думок, поганих смаків. Є різні. Свобода — це можливість самому ухвалювати рішення і нести за них відповідальність. Заборона чого-небудь ми, підлітки, сприймаємо як обмеження свободи. Сьогодні я маю право вибирати місце навчання, улюблене заняття, друзів. Я можу вибирати, яку книгу прочитати, яку музику слухати. Я не вільна від думки тих, що оточують. І якщо я в чомусь не згодна з більшістю, це не означає, що я кидаю виклик. Я хочу утвердиться як особистість. Я розумію, що свобода внутрішня важливіша, ніж фізична.
- Привіт, Сашко.
- Чим займався у вихідні?
- У "ноут" грав, а ти?
- Я уроки вчив, скоро контрольна.
- Та які уроки, про що говориш? Тут гра вийшла, я цілу ніч "зависав".
- Сашко, навіщо ти жаргонізми використовуєш? Це ж некрасиво.
- Та годі тобі, зараз вся молодь так розмовляє.
- Ні, ти не правий. Українська мова - мелодійна мова. Не треба її засмічувати такими словами. Інтелігенти так не говорять!