Я анітрохи не здивувалася рішенню вчителя. дедалі частіше я займаюся спортом. я щодня граю у футбол. мама попросила зробити роботу як найкраще. на чернетці я писала ябияк. чимало людей люблять грати у футбол.
Я анітрохи не хочу спати.Море дедалі більше втрачало спокій . Я щодня чищу зуби.Старайся робити уроки якнайкраще.Абияк Миколка написав домашню роботу.У світі є чимало речей.
Загадкові історії з приватного життя відомих людей, які жили на українській землі, та українців, рознесених по всьому світу. Історії кохання. Історії сходження на олимп слави, або несподівані повороти долі. "Гра долі"- це фільм, який розкриває духовність справжньої української еліти. Автор і ведуча цієї програми - Наталка Сопіт. Талант перевтілення цієї молодої актриси дозволяє їй бути не лише коментатором подій, але і вести росповідь від першої особи. Не можна сказати, що це не захоплює. На разі в цієї телепередачі ведуча розповіла глядачам про дуже талановиту письменницю, Ольгу Кобилянську, яка й на рівні з чоловіками досягла майстерності в літературному мистецтві. Як розповідають у програмі, Ольга народилася 27 листопада 1863 року у містечку Гура-Гумора. Батько, Юлиан Кобилянський, прийшов у цей далекий край з Галичини і дослужився до посади секретаря повітового суду. Мати Ольги, Марія Вернер, по батькові була німкенею, а по матері полькою. З любові та поваги до чоловіка вона вивчила українську мову і прийняла греко-католицьку віру. У сім'ї було семеро дітей. Усім своїм синам Юліан Кобилянський дав гарну вищу освіту, тільки дівчата закінчили чотирирічну школу. В ті часи вважалось, що жінкам потрібно лише вміти господарювати і знайти гарного нареченого. Потім батько відправив Ольгу вчити укр. мову приватно. В кінці 1891 родина Кобилянськоі переізджає із села Димна в серце Буковини -Чернивці. Перед майбутньою пісьменницею відкривається новий світ, багатий для творчьої праці. Тут вона ходить коло прогресивної інтелигенції, знайомиться ближче з укр. літературним життям. Тоді були перші шляхи друкування своїх творів.
Мов поганих не існує в світі, Є лише погані язики. А. Бортняк Раби – це нація, котра не має Слова. Тому й не зможе захистить себе. Оксана Пахльовська
Мова – це наша національна ознака, в мові – наша культура, сутність нашої свідомості. Іван Огієнко Руйнування мови – основи національної культури – це вже не просто вина, а злочин держави перед народом. А. Мокренко Нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову. Ми повинні бути свідомі того, що мовна проблема для нас актуальна і на початку ХХІ століття, і якщо ми не схаменемося, то матимемо дуже невтішну перспективу. Ліна Костенко Мова – душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб. Іван Огієнко
дедалі частіше я займаюся спортом.
я щодня граю у футбол.
мама попросила зробити роботу як найкраще.
на чернетці я писала ябияк.
чимало людей люблять грати у футбол.