М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
081120071
081120071
07.02.2021 01:38 •  Українська мова

Зробити синтаксичний розбір речення ключ угорі журавлиний рідною мовою кличе у невідомі краї

👇
Ответ:

___  _._._._ (хвилястою) (хвилястою)  - - - -  (двома рисками)  (хвиляста)  - - - -

(сущ, нареч,  прилогат,  прил,  сущ, глогол, прил, сущ) - двоскладне, поширене.

 

4,7(56 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
pasha4431
pasha4431
07.02.2021

безсполучниковим називається речення, в якому складові частини зв’язані в єдине ціле без сполучників і сполучних слів: степ підбігав до кручі і спинився — далі бігти нема куди: внизу, до самого обрію, зеленіло і мінилося море. у безсполучниковому складному реченні між його частинами ставляться такі розділові знаки: кома, крапка з комою, двокрапка, тире.

кома ставиться, якщо складові частин безсполучникового речення виражають послідовність чи одночасність подій: весна ледачого не любить, вона проворного голубить.

крапка з комою ставиться в тому випадку, коли окремі частини безсполучникового речення не мають тісного зв’язку у змісті або якщо в середині частин є свої розділові знаки. ніч прозора, безшумна, тепла; ніби оксамитом огортає людину м’яке степове повітря.

двокрапка ставиться, якщо:

- друга частина складного речення розкриває, пояснює або доповнює зміст першої частини (між частинами речення можна поставити слова а саме, що; і побачив; і почув, що). знаю: з попелу сходять квіти. вірю: з каменю б’є джерело.

- друга частина містить причину того, про що йдеться в першій частині речення (між ними можна вставити сполучник тому що): говори, говори, моя мила: твоя мова — співучий струмок.

тире ставиться між частинами безсполучникового речення, якщо:

- зміст частини складного речення протиставляється або зіставляється, порівнюється (можна підставити а, але, : мало прожити життя — треба життя зрозуміть

- друга частина речення виражає наслідок, несподіваний результат, висновок з того, про що говорилося в першій частині речення: на годину спізнишся — за рік не доженеш.

- у першій частині вказується на умову, за якої відбувається дія в другій частині: защебече соловейко в лузі на калині — заспіває козаченько, ходя по долині.

- відбувається швидка зміна подій: виглянуло сонце — озеро вмить проясніло, радісно посміхнулось до неба.

4,8(13 оценок)
Ответ:
malcolmyang
malcolmyang
07.02.2021
Интернет штука классная !Но очень опасная.Не стоит заходить на не знакомые вам сайты не стоит пытаться зайти на сайт если есть "Угроза безопасности"!Так можно навредить не только компьютеру,но и самому себе. Представляю:Соц.сети собственной персоны! Соц. сети также опасны.Вам могут приходить СМС Допустим: Группа синий кит.Вы в группе. Эта группа как и многие другие очень опасны. В итоге можно покончить жизнь самоубийством . Это ужас!Не когда не заходить на неизвестные вам сайты! Помните ваше здоровье,и ваши родные и близкие это ВЫ!
4,4(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ