М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишіть будь ласка твір " чи можемо ми жити без комп'ютера і телефону"15 ів​

👇
Ответ:

Планшети, смартфони, нетбуки – ще кілька років тому ці слова не викликали жодних асоціацій у пересічної людини – нині без ґаджетів практично не обходиться ніхто.

У наш час з’явилися різні гаджети .Найчастіше ми використовуємо телефон і комп’ютер .Звісно це може пригодитися в роботі чи в навчанні ,але це затрачає нам час ,без цих гаджетів ми б могли б зробити більше діл і не гаяти час

За до телефону і інших гаджетів ми не тільки втрачаємо час, а щей здоров’я

Якщо ,нам важливіше здоров’я і свій час ,то ми можемо прожити без телефону і комп’ютера

4,6(25 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
arte6767
arte6767
11.10.2022

Кожен з нас напевно хотів би називатися справжнім українцем, оскільки наша нація у багатьох викликає саму справжню гордість. Щоб зрозуміти це в повній мірі і в цьому переконатися, достатньо поглянути на історію України та на її сьогодення. Історія переповнена прикладами того, як наші співвітчизники здійснювали справжні подвиги, боролися за суверенність і незалежність нашої країни і, в кінцевому підсумку, добивалися цього. Хорошим свідченням і доказом цього є той факт, що Україна сьогодні є суверенною і незалежною державою.

Але не тільки історія змушує пишатися всіх нас своєю країною. І навіть сучасність кидає серйозні виклики Україні в цілому і всім нам зокрема. Сьогодні всі ми можемо прекрасно бачити те, наскільки серйозний і масштабний той обсяг проблем, які виникли у нашої країни. Ми бачимо, що країна вже втратила частину своєї території, на іншій частині ведуться фактично бойові дії і, насправді, складно передбачити, що буде з країною вже незабаром. Саме цей момент і є визначальним у плані самоідентифікації, у плані визнання себе повноцінним українцем з усіма витікаючими з цього наслідками.

Існує безліч факторів, які можуть розділити українців, але найголовнішим з них є мова. Варто зауважити, що величезна кількість сучасних громадян України українською мовою не спілкуються і не навіть не вважають за потрібне її знати. Можна задатися раціональним питанням: а чи можна взагалі вважати всіх цих людей українцями в такому випадку? Що ж, це питання актуальне і потребує спеціального розгляду. Варто зауважити, що належність до нації визначається не лише володінням певною мовою, але і самоідентифікацією. Ми може бачити сьогодні безліч патріотів, які готові боротися за країну до останнього, але при цьому всі ці люди не говорять українською мовою. Я думаю, що їх теж можна вважати українцями. І нехай вони поки що не зрозуміли того, що українська нація може остаточно сформуватися лише тоді, коли переважна більшість її представників буде спілкуватися виключно українською мовою, все-таки вони мають право і ідентифікують себе українцями у повній мірі.

Я думаю, що людина може називатися справжнім українцем навіть за умови того, що вона українською мовою в більшості випадків не спілкується. Так склалося, що в нашій країні існує особливий вплив російської мови, вона надзвичайно популярна і часто використовується. І тому багато патріотів України використовують саме її. І навряд чи можна вважати нормальним і адекватним ображати цих людей та забороняти їм розмовляти на тій мові, яка їм більш зручна.

4,7(73 оценок)
Ответ:
ayzilyamannano
ayzilyamannano
11.10.2022

Небо: синє, нескінченне, хмарне, загадкове, нічний, ранкове, блакитне, похмурий. Доля: загадкова, важка, незрозуміла, невідома, нудна, цікава, моя, твоя, жорстока. День: ясний сонячний хмари, теплий, холодний, кращий, гірший, світлий, похмурий, дощовий, казковий, що запам'ятовується. Стежка: протоптана, невідома, звірина, людська, вузька, широка, сніжна. Воля: залізна, сильна. Стілець: жорсткий, м'який, дитячий, старий, новий, зручний, некомфортний, чужий, що розвалюється. Молоко: тепле, холодне, кисле, коров'яче, козяче, смачне. Військо: слабке, сильний, велика, маленька, жорстоке, новий, солдатське. Кубок: переможний, золотий, срібний, мідний, улюблений, виграний, важкий, легкий, порожній

4,5(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ