М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
iraermila
iraermila
07.05.2023 15:55 •  Биология

Особенности строения кровеносной системы беспозвоночных животныхв 3 калонки . . название животноги| |особености строения кровеносной системы|

👇
Ответ:
777495
777495
07.05.2023

дождевой червь ( круглын черви)/замкнутая кровеносная система/ имеет дво кровеносных сосуда спиной и брюшной, по спинному кровь движетсч сзди наперед, по брюшному спереди назад. оба сосуда соеденины в каждом членнике кольцевыми сосудами. от главных сосудов отходят капилляры.
обыкновенный прудовик ( моллюски)/ незамкнутая кровеносная система/ имеется сердце. оно выталкивает кровь в сосуды. крупные сосуды ветвятся на мелкие, по которым кровь поступает в промежутки между органами. кровь омывает все органы, затем собирается вновь в сосуды, идущие к легкому, а оттуда поступает в сердце.
речной рак ( членистоногие)/незамкнутая кровеносня система/ пульсирующее сердце. кровь через сосуды вытекает в полость тела и омывает внутренние органы, передет кислород и пит. в-ва, затем она вновь поступает в сосуды и сердце. 

4,6(78 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DIodessa
DIodessa
07.05.2023

ХХ ст. ознаменувалось визначними досягненнями науково-технічного прогресу, здатними радикально змінити життя людства. Зазвичай, поки чергове досягнення науки є частиною блоку “новітньої інформації”, воно вражає уяву. Але, настає момент, коли недавнє чудо виявляється поруч, стає частиною нашого повсякденного життя, а згодом – серйозною темою для дискусій про потенційні ризики та безпеку використання.

Сьогодні саме біотехнологія стрімко виходить на перший план науково-технічного прогресу. Цьому, з одного боку, сприяє бурхливий розвиток сучасної молекулярної біології та генетики, а з іншого боку – гостра потреба в нових технологіях, здатних поліпшити стан здоров’я людини, а головне – ліквідувати нестачу продовольства, енергії та мінеральних ресурсів. За прогнозами науковців, населення Землі вже до 2025 р. може досягти 8,5 млрд, для чого необхідно подвоїти виробництво харчового білка, збільшити виробництво злаків до 3 млрд тонн на рік. Багато дорослих та дітей у країнах, що розвиваються, могли би вижити, якби краще харчувалися.

4,8(32 оценок)
Ответ:
kira309
kira309
07.05.2023

Людський фактор, промисловий, індустріальний негативно впливають на життя лебедів

Лебеді на курорти злітаються добровільно в пошуках калорійної їжі (хліба), який ви у людей щоб запастися жиром на тілі на зиму.

Однак, така пожива вилазить їм боком, бо хліб для них шкідливий для здоровя, від нього грибок в організмі росте, а імунітет слабне.

Далі, багато лебедів як і інших птахів - гине на курортах, подавившись целофановою плівкою чи пластиком.

Курортні зони чистять від водоростей, тим самим позбавляючи лебедів природного корму (водоростей та молюсків які живуть в водоростях)

Загалом, курортні зони негативно впливають на здоровя лебедів та ін. птахів (окрім, хіба що, всеядних ворон).

Іноді лебедів ловлять для декоративних цілей, для тримання в неволі.

4,7(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ