М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ЯрославР1
ЯрославР1
16.08.2021 01:12 •  История

В каком из постсоветских государств произошла "революция роз"?

2) Напишите фамилию украинского политического деятеля, который пришёл к власти в результате "оранжевой революции"?

3) В каком году между Россией и США был заключён Договор о сокращении стратегических наступательных потенциалов?

4) Укажите факторы, повлиявшие на ухудшение отношений России с государствами Прибалтики.

5) В каких из представленных государств постсоветского пространства победили "цветные революции"?

6) Верно ли, что в 2006 году была принята программа по оказанию содействия добровольному переселению в Российскую Федерацию соотечественников, проживающих за рубежом?

7) Какие и государств были учредителями Шанхайской организации сотрудничества?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
yernur2207
yernur2207
16.08.2021

ответ:1)Народный трибун — одно из важнейших и своеобразных римских учреждений. Ве́то — право, означающее полномочие лица или группы лиц в одностороннем порядке заблокировать принятие того или иного решения.

2)Гуси Рим был случай, когда галлы пришли в Рим, а гуси ночью разбудили страж Пиррова победа-победа,которая обошлась слишком дорогой ценой. Царь Пир разгромил Римлян, но потерял много воинов. Горе побеждённым — известное восклицание вождя галлов Бренна, обращенное им, по преданию, « побежденным римлянам, когда отказывались уплатить наложенную на них контрибуцию.

Объяснение:

4,4(44 оценок)
Ответ:
Annalove2000
Annalove2000
16.08.2021

У першій половині XIX ст. майже всі українські землі увійшли до складу Росії. За її межами залишалися тільки Галичина, Буковина і Закарпаття, які входили до складу Австрійської імперії

Україна в складі Росії офіційно називалася "Малоросія", окремі її частини мали свої назви. Зокрема за Лівобережною Україною утвердилась назва Гетьманщина, а південна (степова) Україна отримала назву "Новороссия".

Господарство України в досліджуваний період стало невід'ємною частиною економіки Росії. Перша половина XIX ст. і для Росії, і для України характеризується розпадом феодально-кріпосницького устрою і формуванням капіталістичних відносин. Ці процеси визначилися вже наприкінці XVIII ст., і у першій половині XIX ст. розвиваються більш інтенсивно. У середині XIX ст. феодальну систему Росії охопила глибока криза.

В першій половині XIX ст. сільське господарство залишалося головною галуззю економіки України. Розвиток сільськогосподарського виробництва відбувався в основному екстенсивним шляхом, за рахунок збільшення оброблюваних земель, перш за все південних (степових) районів. Проте і у феодальних володіннях, які продовжували існувати за рахунок жорстокої експлуатації селян, відбувалися певні зміни. Поміщики були змушені пристосовуватися до потреб ринку: спеціалізувати власне господарство, удосконалювати технічні засоби виробництва. Поміщицьке господарство все більше набувало товарного характеру.

На середину XIX ст. у поміщицьких володіннях вироблялося 90% товарного хліба. Поряд із виробництвом товарного хліба розширювались посівні площі під технічні культури, які користувались попитом з боку зростаючої промисловості. Найбільш характерним було вирощування конопель і тютюну в Полтавській та Чернігівській губерніях, льону — в Катеринославській та Херсонській, цукрових буряків - на Правобережжі та Лівобережжі.

Отже гаємо певну спеціалізацію районів на виробництві тих чи інших культур. Вирощуванням їх займались у різному обсязі як поміщицькі маєтки, так і селянські господарства. Зрозуміло, що ступінь товаризації поміщицьких і селянських господарств був різним. Найуспішніше перехід до товарного виробництва здійснювався у господарствах Південної та Правобережної України. В товарне виробництво втягувалися й державні селяни. Внаслідок особистої свободи, сплати грошового оброку вони мали більше можливостей для підприємницької діяльності.

4,4(58 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: История
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ