В поэме отражены события на Украинею которые происходили в период правления Петра 1. Пушкин много читал исторического материала, связаного с этими событиями. Знание истории автору в написании произведения. Илею же создания ее подсказала история любви дочери Кочубея Марии к тогадешнему атаману Мазепе. Именно поэтому поема и начинаеться с описания Марииной натуры. История создания по задуманному автором сюжету эпизод романтической любви Марии к Мазепе должен был статб основой произведения. Но начав писать поэму писатель изменил свою консцепцию
Объяснение:
P.S В словах могут быть ошибки, я из Украины
Я недавно читала твір Лесі Ворониної " Таємне товариство боягузів" . Це надзвичайно захоплююча історія про хлопчика Клима та його пригоди . Клим - боязкий , несміливий парубок , який дуже боїться свого друга Кактуса .Він оминав його , тікав , ховався від Сашка . І одного разу потрапив у секретну лабораторію ТТБ .Там він провів експеремент , який змінив хлопця .
Тепер він став сміливим , уже не боявся Сашка Смика , був впевнений у собі . Незважаючи на страх , який деколи до нього приходив , Клим завжди не відступав .Це доводить що він відважний і рішучий .Йому довелоя подорожувати машиною часу ,виконувати інструкції бабусі Соломії, щоб врятувати планету від синьомордиків .
Мені цей твір дуже сподобався. Але найбільше герой повісті . Я теж буду намагатися бути такою сміливою і рішучою , як він !
У новелі «Чарівна крамниця» письменник зображує різноманітне сприйняття дітей і дорослих. Уеллс чітко дає зрозуміти читачеві, що доторкнутися до чарівництва можуть не всі, тому що людина повинна мати бездоганну фантазію. Виявилося, що такою фантазією можуть володіти лише діти, а ось дорослим доводиться куди складніше.
Батько Джипа готовий був повірити в чудеса, але тверезість, а потім ревнощі і тривога за хлопчика знищили в ньому віру в чари. Чудо несподівано перетворилося на кошмари. В одному і тому самому предметі хлопчик бачив прекрасне і таємниче, а батько – огидне і страшне.
Маленькому Джипу підвладні предмети, він з дитячою серйозністю керує ними, він захоплений, забув про існування того реального світу, де є батько. Але ж світ, в який занурився сам малюк, – також реальний. Раптово батько і син опиняються на тій же вулиці, тільки чарівного магазинчика вже немає. Про те, що все, що сталося – не видіння і не сон, нагадують подарунки в руках Джипа, вручені йому продавцем.
Розпакувавши вдома згортки, син бачить усі ті ж чудові, живі іграшки, батько – простих олов’яних солдатиків, яких можна купити в будь-якому магазині, звичайне кошеня із прекрасним апетитом. Батько до кінця новели не вірить в диво, він чекає, коли господар лавки прийде отримати рахунок за подарунки. Але ж казку не можна купити, вона безцінна! Казка забарвлює світ в інші фарби, надає відносинам людей інші відтінки, змушує жити по-іншому, бачити більше і ширше, відкривати душу цілому світу, який не можна вивчити і до кінця життя.
Поэма «Полтава» написана Пушкиным в 1828 г. Пушкин был хорошо подготовлен к изображению событий на Украине, совпавших с царствованием в России Петра I. Личность Петра глубоко интересовала поэта и всего за год до работы над «Полтавой» нашла отражение в его «Арапе Петра Великого» и «Стансах». Интерес к теме был понятен ещё и потому, что Украина начала XVIII в. давала такие же яркие, сильные характеры, как и Русь начала XVII в., изображённая поэтом в трагедии «Борис Годунов».
Объяснение: