М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
iprin
iprin
26.07.2020 20:25 •  Литература

Мертвые души. особенности торга собакевича и чичикова

👇
Ответ:
tyutyunnik2002
tyutyunnik2002
26.07.2020
Собакевич выслушивает предложение Чичикова. Собакевич по своей натуре жадный человек и сразу же становил цену за одну душу в 100 рублей . Завязывается разговор между ними , где открывается натура Собакевича озлобленная , оскорбительная к окружающим . Вылезла натура Собакевича главное-деньги , у него нет почтения ни к у мершим  крестьянам , ни к их труду , а лишь желание их подороже продать.Только бы не упустить своей выгоды. Оба эти человека подлые мошенники которые хотят урвать лакомый кусочек , каждый из них боятся остаться в дураках.Они сходятся в цене за душу в 2,5-3 рубля .
4,4(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sashkoefymets
sashkoefymets
26.07.2020
За написание оды "вольность" царь александр 1-й хотел сослать пушкина в сибирь или в соловецкий монастырь. но заступничеству карамзина, жуковского и ряда влиятельных друзей удалось заменить эту жестокую кару на более мягкую - высылку под видом служебного перевода (по окончании лицея пушкин формально числился на службе в иностранной коллегии) на юг, в екатеринослав, затем в кишинёв. выехав в ссылку 6 мая 1820г. , пушкин по приезде в екатеринослав тяжело заболел. его новый начальник, генерал инзон, разрешил ему поехать для лечения на кавказские минеральные воды и в крым вместе с направлявшейся туда семьёй генерала раевского. после этой поездки пушкин прибыл в кишинёв, где находился до лета 1823г. отсюда ему удаётся добиться перевода в одессу. но его новый начальник граф воронцов написал на него донос царю и пушкин был переотправлен в ссылку в село михайловское на псковщине. таким образом, в южной ссылке он пробыл 4 года. в это время он написал свои "южные поэмы": кавказский пленник, бахчисарайский фонтан, братья-разбойники, цыганы и др.
4,8(9 оценок)
Ответ:
timon201
timon201
26.07.2020

Йоанна Ягелло. Кава з кардамоном. – Л.: Урбіно, 2013. – 240 с.

Почавши читати нову книгу сучасної польської письменниці Йоанни Ягелло в чудовому українському перекладі фахівців львівського видавництва «Урбіно», я відчув дивний мікс цікавості та остраху, адже ніколи раніше не стикався із рецензуванням підліткової літератури.

Першою особливістю, що привернула мою увагу, стала своєрідна композиція роману, адже назвами розділів книги є місяці року, коли відбувалися певні події в житті 15-річної учениці гімназії Ліни. Дівчинка ніколи не відчувала підтримки та взаєморозуміння в сім’ї, оскільки мама завжди була зайнята важливою роботою, щоб забезпечити добробут Ліни та її молодшого брата Кая. Тепер мама мусить поїхати з Польщі надовго, і всі хатні турботи та догляд маленького брата важким тягарем лягають на тендітні плечі дівчинки. І хоч вітчим та бабусі доволі прихильно ставляться до Халіни, їй бракує уваги та тепла. Крім того, в Халіни постійно виникає відчуття, що дорослі мають певну родинну таємницю, яку прагнуть ретельно приховати і бояться її викриття.

У школі – суцільні контрольні і проблеми перед випускними іспитами, стосунки із найкращою подругою Наталею – безнадійно зіпсовано, а хлопець Андріан, якого Лінка досі вважала лише своїм другом, ставиться до неї якось інакше… Можливо це і є кохання, чи лише гра її бурхливої уяви?

Ліна у всьому почувається винною і, щоб відволіктися від суперечливих думок, вирішує поїхати в село до бабусі, адже так давно не провідувала її. Саме там дівчина випадково знаходить мамину фотографію, на якій добре видно вагітність її мами, а отже в Халіни десь є сестра чи брат, з яким дівчина так давно мріє поговорити, поділитися власними радощами і печалями, але чому дорослі стверджують, що дитина померла і що з нею сталося насправді?..

Героїня прагне дізнатися правду попри все, тому починає довгі пошуки – їде до краківського дитбудинку, але там їй відмовляються до посилаючись на таємницю всиновлення.

На тлі розповіді про проблеми і життя дівчинки-підлітка, авторка, ніби за читача стати безпосереднім учасником подій і замислитися над проблемами, що ніколи не втратять актуальності у сучасному світі: прірва відчуження і нерозуміння між батьками та дітьми, прагнення підлітків знайти себе у не вирі життєвих проблем та амурних переживань, проблема сімейних таємниць, які руйнують родинний затишок. Як знайти правильне рішення і вірний вихід із складних ситуацій – неодмінно підкаже прекрасна літературна новинка, що смакує приємно і легко, наче гаряча кава з кардамоном!

У тексті книги можна певні тенденції поняття «Нонконформізму», яке ввів у літературу англійський письменник Джером Девід Селінджер у своєму романі «Над прірвою у житі», адже, по суті, Лінка Йоанни Ягелло, як і Голден Коліфілд Селінджера бунтує і висловлює власний протест проти аморального і бездушного світу дорослих.

4,4(49 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Литература
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ