Як знайти спільну мову з людиною
Людина - це індивід (індивідуальність). На світі немає людських копій. Тому й виникає різниця поглядів та інтересів. Все начебто нічого, але коли дві людини з різними поглядами повинні робити одне і теж чи перебувати довгий час разом, тут і починається саме веселе.
Відмінності мимоволі дають про себе знати і не завжди в гарній формі. Так як же тоді знайти спільну мову з людьми? Насправді все не так складно, як здається на перший погляд. Головне - хоч невелике обопільне бажання зрозуміти один одного.
Як ви думайте, чи є плюс в різниці поглядів. Є й дуже великий - можливість перейняти один в одного те, чого ви ще не знаєте. Ви можете розповісти те, що для вас цікаво, а інша людина те, чим він цікавиться. Найголовніше хоча б невелике бажання зрозуміти один одного.
Намагайтеся бути трохи поблажливішим, іноді пожартувати. Чим ви будете простіше ставитися до людини, тим він буде простіше ставитися до вас.
Постарайтеся зрозуміти людину, з якою вам важко знайти спільну мову. Можливо, він зовсім інший, ніж здається на перший погляд. Просто варто обговорити з людиною те, що вам доведеться разом щось робити і все одно необхідно знайти спільну мову.
Не варто боятися зайвий раз щось обговорити і сказати, що саме вам не подобається одне в одному. Так буде простіше і легше вам обом.
Всі люди різні, але це зовсім не означає, що всі погані. Просто спробуйте побачити в людині особистість, його добрі сторони.
Сочинение по картине Пластова "Первый снег":
Передо мной лежит репродукция картины Пластова под названием "Первый снег". Ее главные персонажи - девочка и мальчик. Наверное, это брат и сестра. Они только увидели, что на улице пошел снежок. Ребят увлекло это явление, поэтому они быстро выбежали во двор.
На лице девочки застыла улыбка. Она смотрит на небо, а ее младший братик глядит вдаль. Улица постепенно укрывается белым пуховым одеялом. На заднем плане мы видим другие избы - действие происходит в селе. Картина Пластова очень светлая и добрая. Она напоминает нам, что радость можно увидеть в каждом дне жизни.
2. Григорий Печорин. "Герой нашего времени". Михаил Юрьевич Лермонтов.
3. Евгений Онегин. Александр Сергеевич Пушкин.