М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1. Який герой любив книги з м'якими палітурками? 2. Священим храмом для себе вважав театр автор твору ..?
3. Темним демоном пустелі в поемі "Мойсей" є...?
4.Русалка польова не нищити її краси у творі..?
5. Романтичним трактатом про мистецтво називають твір ?

👇
Ответ:
Поняха74
Поняха74
24.11.2021

1. Остап Вишня "Моя автобіографія"

2. Іван Карпенко-Карий...

комедія в 5 діях "Мартин Боруля"

3. Азазель.

4. "Лісова пісня" Лесі Українки...

5. Роман Юрія Яновського "Майстер корабля"...

4,4(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kristina763
kristina763
24.11.2021

“Гер переможений” Пономаренко план  1. Полонені німці – щирі будівники 2. Нагідки Фрідріха 3. Злі діти розорили їх, ще й хрестик із прутків поставили 4. Фотокартка 5. Хвороба фрідріха 6. Прикраси із цегли 7. Самогубство 8. Жовтогаряча квітка, що розцвіла на клумбі. 9. Рукавиця, а в ній — фотокартка двох дівчаток у білих сукенках. 10. “Ви не знаєте, де наш тато?” “Гер переможений” план  1.Поленені німці з любов*ю і розпачем зводядь новий квартал. 2.Нещасне життя Фрідриха у якому тяжко залишитися людиною. 3.Знущання дітей над Фрідрихом. 4.Фрідрих копає грядку і садить нагідки. 5.Фото картка з двома дівчатками приносить посмішку. 6.Всетаки Фрідрих залишається людиною і померає. 7.Знахідка у стінах старого будинку “Гер переможений” план до твору 1) Полонені німці зводять житловий квартал. 2) Грядочка Фрідріха. 3) Жител полонених. 4) Нищення “маленької державки”. 5) Прикраси з кусочків цегли на стінах. 6)  Самогубство Фрідріха. 7) Квітка під вікном. 8) Через півстоліття.

Джерело: https://dovidka.biz.ua/ger-peremozheniy-plan/ Довідник цікавих фактів та корисних знань © dovidka.biz.ua

Объяснение:

4,7(53 оценок)
Ответ:
idima123
idima123
24.11.2021

Поема відомого українського поета Миколи Вороного «Євшан-зілля» розповідає про цікаві сторінки історії України, які стосуються княжої доби, про долю половецького юнака, який забув свою Батьківщину, потрапивши у полон.

Така біда, як неволя, полон, а то й просто необхідність жити в чижих краях, не обходила українців багато століть. У полон до ворога вони потрапляли, захищаючи рідну землю або беручи участь у визвольних воєнних походах. Довгий час наш народ поневолювали під час набігів кримські татари, турки та інші вороги. Вони плюндрували нашу землю, брали у полон чоловіків, забирали в неволю дітей та жінок. Діти, які росли на чужині, часто забували свою Батьківщину, а інколи навіть ставали воїнами у ворожому українцям війську.

Хоча в поемі М. Вороного «Євшан-зілля» мова йдеться про події давно минулих часів, але тема та ідея цього поетичного твору перегукуються з сучасністю. Адже українці були змушені розлучатися зі своєю Батьківщиною не тільки у часи Київської Русі.

За сюжетом поеми юнакові-половцю про рідну Україну нагадало Євшан-зілля, чарівна степова рослина. Нам добре відомо, що українці, які ставали вигнанцями не зі своєї волі, які надовго покидали рідну землю, у важку і далеку, а часом і смертельно небезпечну дорогу брали з собою якусь річ, яка б могла їм нагадувати про Батьківщину. Частіш усього це були вишивані сорочки і рушники, насіння барвінку або чорнобривців, а то й просто жменьку рідної землі, завернуту у хустинку. Та в юнака, який ще в дитинстві потрапив у полон до половців, усього цього не було. Але спляче серце юного половецького невільника усе ж проснулося, причому розбудила його тоненька гілочка звичайної степової трави, якої так багато в рідних українських степах.

Закінчується поема М. Вороного оптимістично: юнак, який вже вважався сином половецького хана, згадує рідну Україну і вирушає в далеку дорогу, в темну ніч, ярами та бараками невтомно простуючи до рідного степу разом зі старим мудрим віщуном.

Українська історія, на жаль, завжди складалася так, що з-за кордону до своїх батьків і дідів їхні нащадки не завжди могли повернутися. Тільки за часи незалежності українці, які волею долі опинилися на чужині, отримали можливість повернутися до рідного краю чи хоча б навідатися до України і побачити землю своїх предків. Довгі роки живучи на чужині, вони змогли зберегти пам’ять про Батьківщину, зберегти українські традиції і мову. Я думаю, що нам треба повчитися у таких людей, щоб не стати схожими на половецького юнака, пам’ять про рідну землю якому повернуло лише чарівне зілля.

4,8(25 оценок)
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ