1. «...Балакущу рибу видалили з води...» («Говорюща риба»), тому що... 2. Жар-птиця, за однойменним віршем Ірини Жиленко, вилетіла з клітки, бо...
3. Тема твору «Говорюща риба»
4. У місті, де мешкали яяни («Казка про яян»), пастушок опинився...
5. Пише картини, працює в різних літературних жанрах, багато років живе в
Німеччині...
6. Тема поезії «Гном у буфеті»7. Вираз спіймати жар-птицю означає…
8. Чому, на вашу думку, говорющій рибі з однойменної притчі Е. Андієвської
не знайшлося місця ні у світі риб, ні серед людей?
9. Чи належить гном (І.Жиленко «Гном у буфеті») до доброї нечистої сили?
Відповідь обґрунтуйте.
Людина — родове поняття, що вказує на причетність істоти до вищого ступеня розвитку живої природи — людського роду; специфічна, унікальна єдність біологічного і соціального; система, в якій фізичне і психічне, природне й соціальне становлять нерозривну єдність.
Індивід — окрема людина, особа в групі або суспільстві, окремий представник людської спільноти.
Індивідуальність — сукупність своєрідних психологічних особливостей і властивостей людини, що характеризує людську неповторність і виявляється у рисах характеру, специфіці інтересів, якостей, здібностей, які відрізняють одну людину від іншої
Особистість — людина, соціальний індивід, що поєднує в собі риси загальнолюдського, суспільнозначущого та індивідуально неповторного.
Індивідуальність формує ті важливі характеристики людини, котрі забезпечують властивий лише їй стиль взаємозв'язків з навколишнім світом. Передумовою формування її є задатки. Індивідуальність є неодмінною і найважливішою ознакою особистості.
Особливі риси вираження своєї індивідуальності - це звички, інтереси, думки, почуття, погляди, ставлення до інших, спілкування, щирість чи злоба, цілеспрямованість, працьовитість, характер, темперамент, психіка, емоції, допитливість, асоціації, уява, середовище, стиль в одязі.