М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

1 )Речення із складеним дієслівним присудком міститься у рядку??
А. А сну вже не було до ранку.
Б. Кого стріне - привітає.
В. Донькою Прометея названо Лесю Українку ще за життя.
Г. Але от тепер мусила наступити якась зміна.
Д. Вибиратися в люди - справа зовсім не Обставина відокремлюється комами в реченні .
А. Дівчата прибігли не чуючи ніг.
Б. Пливуть собі співаючи.
В. Над берегом немовби вирвавшись уперед з гори бігла смерека.
Г. Ми взялися до роботи не граючись і щиро.
3)Слід поставити кому між однорідними членами речення???
А. Вже здалеку бачу маленьку білу постать на обніжку.
Б. У садах темніли купи вишень та стриміли здорові старі дикі груші.
В. Навкруги стеляться родючі придунайські рівнини.
Г. Тонуть в золоті і теплій синяві велик закликають уже в степу до спокою і миру.
Д. Чіпкий колючий жорстокий вітер носився по Комарівці.
4) Дієприслівниковий зворот використано в реченні (розділові знаки пропущено).
А. Там синіє Дніпр широкий з жовтими пісками з високими берегами з темними лісами.
Б. Заспівали затукали тяжкі краплини спадаючи з листя і квіту на землю заворушилась без вітру зашуміла трава зводячись і підстрибуючи вгору.
В. Де-не-де ще тремтів на гілці одинокий скручений дудочкою листок схожий на зморшкувате вушко.
Г. Ніжна тиха кришталево-чиста мелодія почулася нім здалека.
Д. Баритон немолодий але гарно виспіваний провів ту ж саму фразу.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
zhludovaanasta
zhludovaanasta
06.01.2023
Визначною пам’яткою історії та культури є пам’ятник Богдану Хмельницькому  в   Києві. Це, по суті, єдине, що матеріально увічнює пам'ять  про гетьмана. Могили його немає. Через сім років по смерті Хмельницького шляхетське військо захопило на якийсь час Суботів. Тоді й було навмисно викинуто з домовини кістки ненависного ворогам полководця. Безсилі перемогти живого, вороги позбиткувалися з мертвого.
Ідею спорудження пам’ятника Богдану Хмельницькому вперше висунув у тридцяті роки минулого сторіччя видатний історик, перший ректор Київського університету Михайло Максимович.
Місце для встановлення пам’ятника вибране не випадково. Саме тут, на майдані проти Софійського собору, після перемоги під Пилявою та Зборовом зустрічали свого славного гетьмана кияни.
Роботу над пам’ятником було доручено славетному скульпторові Михайлу Микешину. Митець задумав багатофігурну композицію, проте здійснити задум не вдалося через брак коштів.
Пам’ятник має чималі розміри. Висота бронзової кінної статуї – більше 10 метрів. Її встановлено на високому гранітному п’єдесталі, що імітує дикий неотесаний  камінь  (постамент спроектовано  київським   архітектором   В.Ніколаєвим).
Гарцює неспокійний кінь. Міцною і вправною рукою стримує його полководець. Упевнено тримається він у сідлі, силою налито його могутню постать. Лівою рукою придержує гетьман кінський повід, правиця стискає булаву – символ гетьманської влади.
Докладно й ретельно зобразив скульптор одяг Хмельницького: козацький жупан, свиту, шаровари. Поблискує бронзою на боці шабля.
Погляд приковує лице гетьмана – настільки виразним зробив його скульптор. Глибокі зморшки перерізали високе чоло. Ще суворішим немолоде обличчя гетьмана роблять довгі козацькі вуса. Тяжка задума на чолі, втома й неспокій в очах. Незмірно тяжкою є відповідальність за людські життя, за долю народу.
Ще здалеку пам’ятник чітким силуетом вимальовується на тлі неба. Чудово гармонує кінна статуя з обрисами Софійського собору, що височіє неподалік.
4,8(89 оценок)
Ответ:
nightmarelucy
nightmarelucy
06.01.2023
Моя кімната

Моя кімната доволі маленька, але дуже гарна, світла й затишна. Тут дуже приємно перебувати: вчити уроки, читати книжки, сидіти за комп'ютером. Кожну річ для своєї кімнати я ретельно вибирала сама: і килимок біля ліжка, жовтий, як сонечко, і фіранку радісного жовтогарячого кольору, і стіл зі стільцем. На підвіконні ростуть мої улюблені кактуси. Я дуже люблю ці рослини і піклуюся про них, тому кактуси у мене доволі часто квітують. На стінах висять мої найкращі малюнки та плакати моїх улюблених груп. На книжкових полицях вишукалися мої підручники, довідники, енциклопедії та художні твори. У своїй кімнаті я почуваю себе насправді вдома. Я завжди прибираю її сама. Тут все на своїх місцях, і я ніколи не шукаю яку-небудь річ, бо завжди знаю, де що лежить. Мені дуже подобається моя кімната.
4,7(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ