М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kurban052
kurban052
30.10.2022 04:11 •  Українська мова

Как определит групу прилагательного❓❓❓

👇
Ответ:
Котик132457
Котик132457
30.10.2022
Прилагательное делятся на 3 вида это 
Качественное, относительное и притяжательное
Притяжательное прилагательное отвечает на вопрос ЧЕЙ?
Например лисий мех - мех чей лисий
Качественное прилагательное обозначают различные качества, обозначают признак , который может быть в большей или меньшей степени, или может быть в сравнительной форме например: Сегодня красивЕЕ, чем вчера или это зима стала холоднЕЕ.
Относительное прилагательное называют признак предметами через отношение к какому либо другому предмету, признаку, действие, месту, времени. Например: дверь КАКАЯ? стальная, спорт КАКОЙ? зимний, свет КАКОЙ дневной, зал КАКОЙ танцевальный.
4,6(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Abrak24
Abrak24
30.10.2022
Наш український народ має багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями. з давніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. вони закладені в українських звичаях, святах, обрядах, фольклорі. це — світовідчуття та світосприймання нашого народу. українські традиції пояснюють та обґрунтовують взаємини між людьми, між людьми і природою, духовну цінність кожної окремої людини, і народу взагалі.рід наш прекрасний духовністю. наші пращури відбирали найцінніші надбання, збагачуючи їх, і бережливо передавали з покоління до покоління. українці вміли відчувати природу, черпати здоров’я, силу й красу з її лона; всі творчі сили людини були спрямовані на зміцнення сім’ї, свого роду. отож не забудьмо свого прямого обов'язку і продовжимо справу наших предків.
4,6(21 оценок)
Ответ:

Поряд з величними постатями героїчних борців, народних месників, поряд з історичними діячами визвольного руху у творчості Т.Г. Шевченка проходить прекрасний своєю моральною силою і чистотою образ трудящої жінки-матері, сестри, дівчини, коханої. "Такого полум'яного культу материнства, — писав М.Г. Рильський, — такого апофеозу жіночого кохання і жіночої муки не знайти, мабуть, ні в одного з поетів світу. Нещасний в особистому житті, Шевченко найвищу і найчистішу красу світу бачив у жінці, в матері". А сам, як ми знаємо, ріс без матері: "там матір добрую мою ще молодую у могилу нужда та праця положила..." А пізніше Тарас Шевченко став вільним, але одружитися так і не встиг, так що своїх дітей і дружини у нього не було. Мріяв він поселитися в Україні, одружитися з Ликерією Полусмаковою, але обставини склалися по-іншому.

Кріпацька неволя — це доля рідної матері, яку передчасно "у могилу нужда та праця положила", доля сестер Катрі, Ярини, Марії — голубок молодих, у яких "коси в наймах побіліють", це трагічна доля його першої трепетної любові — Оксани Коваленко, доля всіх нещасних жінок, що "німі на панщину ідуть і діточок своїх ведуть". Т.Г. Шевченко гнівно виступав проти жіночого безправ'я. Він ніби зібрав воєдино у своєму зболеному серці страждання поневолених жінок усіх епох і схвильовано розповів про них цілому світові.

4,4(78 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ