Я народилась у цей світ, щоб нести любов людям. Коли я виберу собі професію, то вона буде дуже потрібна іншим. Я все життя допомагатиму нужденим та слабким. Можливо, стану лікарем і буду рятувати життя хворим. Можливо, стану письменником і стану закликати до милосердя. Я ще не знаю ким стану, але обов"язково принесу світу багато користі. Бо для чого ще мені б Бог давав життя.
А поки я вчуся пробачати ображаючим мене, допомагати батькам та оточуючим, захищати слабких, піклуватися про безхатніх тварин. Коли стану дорослою, то зможу це робити більш мудро та наполегливо. Я прийшла в цей світ, щоб зробити його кращім.
Прийшла осінь. Птахи відлітають у теплі краї. Все частіше йдуть дощі. Все змінилося навкруги. Дерева перевдяглися в різнокольорове листя. Осінь багата на фарби. Тут розпласталися по паркану червоні лапи вінограду з фіолетовими ягодами. Жовто-зелена горобина з яскраво-червоними гронами стоїть в очікуванні птахів, що прилетять поласуватися ними.. Лише ялинки та сосни залишаються зеленими. Вони ніби не відчувають, що прийшли останні теплі дні.
Багата осінь на барви та врожай. Я дуже люблю ранню осінь.
Україна - спільний дім для представників багатьох націй. Статистика свідчить, що мов, якими розмовляє більше тисячі осіб, в Україні налічується аж сорок три, а загальна кількість мов, якими розмовляють громадяни України - біля ста тридцяти. Найбільш розповсюдженими мовами в України є українська та російська. В окремих регіонах активно вживаються молдовська, румунська, гагаузька, кримськотатарська, болгарська, угорська, польська, циганська, дві єврейські мови - ідиш та іврит. Тобто, Україна - дуже багатонаціональна і багатомовна держава, тому плутати поняття "народ" і "нація" некоректно. Якою б мовою не розмовляла людина, що живе в Україні, вона є часткою українського народу, членом українського суспільства.
Державна мова в Україні - українська. Ця мова є обов'язковою для вживання у державних установах, нею написані закони. Не для всіх громадян нашої держави українська мова є рідною або основною. Мільйони людей в Україні є двомовними або полімовними, тобто знають кілька мов. Це цілком природно у країні, де живуть представники багатьох націй, які розмовляють багатьма мовами. Тому українська мова об'єднує народ і певною мірою служить мовою міжнаціонального спілкування. Володіння українською мовою є обов'язковим для людей, що працюють в деяких галузях або на певних посадах, наприклад, у органах влади, поліції, в медицині, освіті, тощо. Це також цілком зрозуміло.
Тому вивчати державну мову необхідно, хоча б тому, що ми живемо в Україні, а ще тому що чим більше мов знає людина, тим краще.