Объяснение:
Поет - механік людських мас, Динамомайстер, будівничий,
повстань майбутнього сурмач, що конструює День над Hіччю.
Куди ж поділа, Степова Елладо, варязьку сталь і візантійську
мідь?
О, плоских ріль піский хрести, — Прабатьківщино! Годі,
годі: вся серця кров отам, на Сході, де недовершеная — ти.
Ти, красо землі несказанна нам немудрим — даремний дар!
Знаю — медом сонця, ой Ладо, в твоїм древнім тілі — весна.
Куди ж ти ділась, річенько? Воскресни! У берегів потріскались вуста.
Гей, ідіть, благодатні зливи! Випадайте перлисті роси! Хай нап’ються до несхочу ниви. Хай дівчата помиють коси.
Трішки більше ніж есе,але все ж))
Людина повинна відповідати за свої слова. Цього нас вчили з дитинства. Але, кажучи це, наші батьки та вчителі, що говорили нам про це, далеко не завжди самі це робили. Згадаймо, скільки разів батьки обіцяли купити ту чи іншу іграшку, розраховуючи на те, що дитина відчепиться, а потім і зовсім забуде. І яке ж відчуваєш розчарування, коли розумієш, що ніякої нової іграшки у тебе не буде! Так, ще з дитинства починаєш розуміти, що люди навколо тебе бувають нещирі, що не можна довіряти словам іншої людини. А якщо інші говорять неправду, то можна це робити і самому. І з такої, на перший погляд, дрібниці насправді виростає велика проблема.
«Слово не горобець, вилетить не впіймаєш», — кажуть в народі. І перш ніж пообіцяти що-небудь, людина повинна сто разів подумати, чи зможе вона це зробити. У давні часи люди вірили у силу слова, у відповідність його дійсності. Тому вони не мали підписува
ти якісь договори, закріплювати угоди печатками. Однією з найкращих якостей вважалося здатність дотримувати слова. А зараз нещирість, хитрість сприймаються як цілком зрозумілі й прийнятні речі. Люди одружуються, обіцяють бути вірними друг другу перед свідками, та потім зраджують і залишають один одного. Компаньйони підписують угоду, та зовсім не збираються дотримуватися її умов, бо кожний думає лише про свою вигоду.
Дуже прикро дивитися на цю нещирість, та починається все з недотриманих обіцянок. Велика брехня народжується з малої. Тому намагайтеся дотримувати свого слова, не обдурюйте інших, і, можливо, світ стане чеснішим!
Подробнее - на -
Объяснение:
30-РІЧЧЯ РАЙОННОЇ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ (№ 16 від 25 лютого 2017 року)
30-РІЧЧЯ РАЙОННОЇ ВЕТЕРАНСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
Урочистості з нагоди 30-річчя районної ветеранської організації відбулися минулої середи. В теплій, святковій атмосфері, яку для них створили працівники Валківського краєзнавчого музею, члени ветеранського активу приймали щирі слова пошанування, вдячності за життєву активність і всі добрі справи ветеранських осередків від голови райради В.П. Оноші, заступника голови райдержадміністрації Н.М. Осадчої, міського голови В.В. Скрипніченка, голови обласної ради ветеранів А.П. Хіневича. Всі разом перегорнули сторінки історії ветеранського руху району, згадали найбільш значимі події і людей, які стояли біля його витоків ... Читати далі »
ЇХ МУЖНІСТЬ І НИНІ В СТРОЮ (№ 15 від 21 лютого 2017 року)
ЇХ МУЖНІСТЬ І НИНІ В СТРОЮ
Традиційними урочистостями із вшануванням воїнів-інтернаціоналістів, покладанням квітів від керівництва району, трудових колективів і громадськості до пам’ятного знаку загиблим у Афганській війні землякам відзначив район 28-му річницю виведення радянських військ з Афганістану. Після мітингу на Меморіалі Слави протоієрей Іван Пилипів відслужив у Свято-Преображенському храмі Валок панахиду за загиблими афганцями.
А тижнем раніше в рамках цих урочистостей місцеві аматори подарували ветеранам Афганістану святковий концерт, у якому взяли участь гості з Тернополя - вокальний гурт воїнів-афганців «Долг».
Річниці повернення &nbs ... Читати далі »
КОЖЕН МАЄ ПЛАТИТИ ЗА СЕБЕ (№ 15 від 21 лютого 2017 року)
КОЖЕН МАЄ ПЛАТИТИ ЗА СЕБЕ
Стаття «А що скажуть валківчани?», надрукована в січневому номері «Сільських новин», викликала жваве обговорення, і не тільки на сторінках газети. Це ще раз доводить, що питання водопостачання і водовідведення, роботи КП «Вода» турбують не тільки працівників підприємства. А значить, маємо реальні перспективи вирішувати їх не тільки силами працівників КП «Вода», місцевої влади, а й заручившись підтримкою споживачів наших послуг.
Останнім часом ми з прикрістю констатуємо тотальне підвищення цін на товари та послуги. Є чимало підстав і для того, щоб черговий раз підвищити тарифи на послуги, що їх надає КП «Вода». Але, на моє ... Читати далі »
КОЖЕН МАЄ БУТИ ЗАХИЩЕНИМ (№ 15 від 21 лютого 2017 року)
КОЖЕН МАЄ БУТИ ЗАХИЩЕНИМ
У непростому нашому сьогоденні чи не найголовніше бажання багатьох - почуватися впевненим у завтрашньому дні. Додати людям такої впевненості може їх соціальних захист, і найперше - на місцях. Тож подбати про те, щоб члени територіальних громад були захищеними - важливе завдання органів місцевого самоврядування.
Вирішувати це завдання Мельниківській сільській раді допомагає наполеглива робота над наповненням бюджету. За минулий рік, наприклад, до бюджетного кошика села надійшло на 500 тис. грн. більше від запланованого показника. Загалом же надходження склали 1 млн. 105 тис. грн. Найбільше коштів отриман