Знову повертаємося до питання свободи людини. В першу чергу свободу індивідуума потрібно розглядати, як свободу зайнятості. Він повинен займатися саме тим, що подобається йому. Його діяльність повинна приносити для нього не тільки користь, а й моральне задоволення. Чи вільні ми з цієї точки зору? Напевно, немає, тому, що сьогоднішній час нам не дає можливості вибору роду діяльності. Ми змушені займатися тим, що нам принесе достаток. А достаток матеріальний не забезпечує нам стану свободи.Каждий день, приходячи на роботу, ми підкоряємося своєму керівництву, графіку роботи установи або підприємства, його статутом і правилами. У своєму роді людина постає рабом тієї структури, в якій він працює. Добре, коли існують найменші людські відносини між роботодавцем і працівником, коли його праця і старання оцінюють по заслугах. Інакше він стає маленьким шурупчики тієї системи, яка його угнетает.Отсюда на ться висновок не достаток і ситість людини визначає його свободу. Людина повинна працювати творчо, він повинен відкривати свою душу віддавати людям своє вміння і показувати талант. Тоді про нього можна буде сказати, що він дійсно свободен.Понятіе свободи людини можна розглядати з багатьох сторін і позицій, але головним індикатором визначення своєї волі є сама людина, його помисли і його ставлення до життя і навколишнього суспільству.
— Привіт, Андрію!
— О, Володю, здоров! Давно не бачились, де ти був увесь цей час?
— Не хочу хвалитися, але я їхав до Києва на концерт Монатика! Уявляєш?
— Вау! Обожнюю пісні Монатика. І як все пройшло?
— Все було чудово! Він виконував свої найвідоміші пісні, а потім я мав змогу зробити з ним фото!
— Неймовірно! А з ним були інші зірки?
— Я бачив Тіну Кароль у перших рядах. Мабуть, прийшла як глядач. А ще на сцені виступала група "The Hardkiss". Дуже люблю їхню солістку - Юлію Саніну.
— О, так. Вона красиво співає. А там були Потап і Настя?
— Ні, на жаль, я не бачив їх. У них зараз гастролі за кордоном. Мабуть, тому їх не було
— Зрозуміло. Ну, тобі все одно пощастило! Побачити стільки зірок в одному місці - це неймовірно!
— Так, емоції переповнювали. А зараз йду додому відпочивати, бо я лише з потяга.
— О, тоді побачимось завтра.
— Звичайно. Бувай!
Объяснение:
Двое (суток) – имя числительное.
I Обозначает количество предметов: сколько суток? двое.
Н. ф. – двое.
II Морфологические признаки: постоянные – количественное, собирательное, простое; непостоянные – в именительном или винительном – вне предложения не определить.
III Синтаксическую роль цельного словосочетания двое суток вне предложения определить невозможно. Это может быть подлежащее (Двое суток – срок небольшой), обстоятельство (от отсутствовал двое суток), сказуемым (Цельное словосочетание в этом предложении – двое суток).
Триста (человек) – имя числительное.
I Обозначает количество предметов: сколько человек? триста.
Н. ф. – триста.
II Морфологические признаки: постоянные – количественное, целое, сложное; непостоянные – в именительном или винительном – вне предложения не определить.
III Синтаксическую роль и этого цельного словосочетания определяйте самостоятельно: это может быть подлежащее или дополнение.
Сорок четвёртого (года) – имя числительное.
I Обозначает порядок предметов при счёте: года которого? сорок четвёртого.
Н. ф. – сорок четвёртый.
II Морфологические признаки: постоянные – порядковое, составное; непостоянные – в единственном числе, мужском роде, родительном падеже.
III Синтаксическую роль определяйте самостоятельно: не видя предложения, сделать это невозможно.
Оба (раза) – имя числительное.
I Обозначает количество предметов: сколько? оба.
Н. ф. – оба.
II Морфологические признаки: постоянные – количественное, собирательное, простое; непостоянные – в именительном или винительном падеже, вне предложения не определить.
III Тоже самостоятельно придётся Вам решать вопрос о роли данного словосочетания в предложении.
СЛОВА ДЛЯ МОРФОЛОГИЧЕСКОГО РАЗБОРА ДАЮТСЯ ТОЛЬКО В ПРЕДЛОЖЕНИЯХ!