Мюзикл — це жанр музичної вистави або музичного фільму, основу якого складають спів і хореографічні номери. Усе це об’єднано єдиним художнім задумом. Мюзикл — один з наймолодших жанрів сучасного музичного театру. Дехто вважає його американським різновидом оперети.
Пригадайте оперети і мюзикли, які ви слухали раніше. Поміркуйте, у чому полягає їхня відмінність.
Головна відмінність між оперетою і мюзиклом полягає у значенні музики в порівнянні з розмовними сценами. Музика в мюзиклі є одним із засобів музично-сценічного монтажу поряд з хореографією, пластикою, постановочними ефектами тощо.
Від інших різновидів драматичних творів для музичного театру (опера, оперета, балет) мюзикл вирізняється передусім синтетичністю: ані вокальні, ані танцювальні номери, ані музичний супровід у мюзиклі не є самодостатніми — вони лише слугують рівноправними засобами передання змісту. Сюжет, образи дійових осіб, ідейний зміст відіграють у мюзиклі велику роль, тому мюзикл, на відміну від опери та оперети, як правило, прийнято виконувати мовою, зрозумілою глядачеві, тобто сучасного побутовою та естрадною мовою музики
Объяснение:
Ангел вопияше
В пасхальном Богослужении, кроме тропаря и других песнопений, звучит очень красивая молитва «Ангел вопияше». Она исполняется как бы от лица ангела, который, обращаясь к Богородице, восклицает; «Радуйся!» — и повторяет вновь («и паки реку»): «Радуйся!»
Послушай молитву «Ангел вопияше» композитора П. Чеснокова.
Твой сын воскрес тридневен от гроба,
И мертвые воздвигнувый людие веселитеся.
Вспомни обращённую к Богородице молитву С. Рахманинова и песню Ф. Шуберта «Аве. Мария». Что в них общего?
Ангел. Древняя фреска
Объяснение: